Розташування та генплан
вул. Васильєва, 5
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Сімейний (Кам'янець-Подільський) генплан
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва
Оновлено 07.03.2018: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс
ЖК Сімейний (Кам'янець-Подільський) ще шукають як ЖК Сімейний, ЖК Сімейний, ЖК Родинний
Повідомити про неточність

Купити квартиру в ЖК «Сімейний» в м. Кам'янець-Подільський від забудовника – чудова можливість жити у сучасній новобудові одного з найкрасивіших міст України. Будується ЖК на вул. Васильєва, 5, в Жовтневому мікрорайоні. У пішій доступності від ЖК розташовані магазини, торгівельний центр, аптека, відділення банку, загальноосвітня школа, майданчики для дітей.

Щоб побудувати житловий комплекс «Сімейний» в Кам'янець-Подільскому, використовується монолітно-каркасний метод будівництва. Комфорт майбутніх мешканців – першочергова задача забудовника, тому комплекс додатково утеплять мінеральною ватою й підведуть автономну систему опалення у кожну оселю. До того ж, у новобудові буде встановлений безшумний ліфт фірми Otis з максимальною вантажопідйомністю у 1000 кг.

«Сімейний» - житловий комплекс, який складається з десятиповерхової будівлі комфорт-класу. Квартири ЖК – гармонійне поєднання побутової функціональності та вишуканого стилю. Особливість комплексу – установка енергоефективного обладнання. В оселях будуть встановлені якісні п'ятикамерні вікна з двохкамерним склопакетом й металеві вхідні двері. Також планується встановлення газового котлу, тим саме буде забезпечене індивідуальне опалення квартир. Завдяки цьому витрати мешканців на комунальні послуги будуть суттєво знижені.

Продаж квартир в ЖК «Сімейний», ціни яких формуються в залежності від їх планування, вже відкритий. Майбутній комплекс буде складатись з однокімнатних та двохкімнатних квартир з панорамними вікнами. Уточнити ціни квартир можливо у відділу продаж, або на офіційному сайті забудови. На форумах про нерухомість міста можна знайти відгуки щодо цієї новобудови, дізнатись про хід будівництва та розглянути фотографії.

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Сімейний
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування