Розташування та генплан
вул. Довженка, вул. Крихівецька-Виноградна
Можете обрати будинок
ЖК Сонячний генплан
Карта
Супутник
Івано-Франківська ратуша
15 хв
35 хв
Характеристики проєкту
Статус будівництва
Оновлено 20.10.2021: Інформація від забудовника
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Сонячний
ЖК Козацький
Квартири в збудованих будинках
Знижка для ЗСУ
%
ЖК Козацький
Socium Developer
Від 953 тис. грн
Квартири в збудованих будинках
5 будинків будується, 4 збудовано
ЖК HydroPark DeLuxe
ЖК HydroPark DeLuxe
Вертикаль
Від 1.86 млн грн
1 будинок будується
ЖК Долішній
Крихівці
ЖК Долішній
ВАМБУД
Від 800 тис. грн
6 будинків будується, 3 в проєкті
ЖК Manhattan Up
ЖК Manhattan Up
Blago developer
Від 677 тис. грн
1 будинок будується, 5 в проєкті
Житловий район Manhattan
Квартири у збудованих будинках
Житловий район Manhattan
Blago developer
Від 749 тис. грн
Квартири у збудованих будинках
2 будинки будується, 7 збудовано, 4 в проєкті
Про проєкт
ЖК Сонячний ще шукають як Сонячний

Новий житловий комплекс «Сонячний» в Івано-Франківську розташувався в розвиненому та екологічно чистому районі. Знаходиться ЖК між вулицями Довженка та Крихівецька-Виноградна.

З вікон новобудови відкривається вид на озеро та міський парк культури імені Шевченка. Поруч стадіон, загальноосвітні учбові та дошкільні заклади, аптека, пошта та банки, різноманітні магазини. Розвинена транспортна розв'язка дає змогу дістатись швидко у потрібне місце.

Купити квартиру в ЖК «Сонячний» в м. Івано-Франківськ від забудовника «Вамбуд» можна в одному з двох будинків, з яких він складається. Тут розміщені одно-, двох-, трьохкімнатні квартири. Планування помешкань відрізняються раціональним розподілом зон. У квартирах встановлені євро-вікна та балконні двері, вхідні броньовані двері, радіатори та підключення автономної системи опалення. Забудовник забезпечує чорнову обробку стін і підлоги, таким чином, майбутнім мешканцям достатньо буде зробити косметичний ремонт.

За рахунок своєї форми «Сонячний» – житловий комплекс, двори якого ізольовані від зовнішніх впливів і шуму дороги. Дитячий майданчик і зона відпочинку розташовані окремо від господарської площадки. Територія огороджена та озеленена насадженнями. Тут передбачено автопаркінг для машин мешканців та гостьова стоянка.

Цей багатофункціональний комплекс стане надійним вкладенням в нерухомість і подарує домашній комфорт всім його мешканцям.

З самого початку, як було оголошено про продаж квартир в ЖК «Сонячний», ціни приємно дивують доступністю усіх потенційних покупців. На офіційному сайті компанії «Вамбуд» можна подивитись фотографії ходу будівництва новобудови, уточнити ціни квартир та отримати іншу необхідну інформацію. Якщо цікавлять відгуки про забудовника, їх можна пошукати на тематичних форумах.

Поширені питання