Розташування та генплан
вул. Гвардійців-Широнінців, 29а, 29б, 29в
Можете обрати будинок
ЖК Сонячний квартал генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Характеристики проєкту
Статус будівництва
Оновлено 25.07.2018: Інформація від забудовника
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Сонячний квартал
ЖК Consol City
Продаж призупинений
ЖК Consol City
Консоль-Строй ЛТД
Продаж призупинений
Наукова
20 хв
2 будинки в проєкті
ЖК Нова Шатилівка
Продаж призупинений
ЖК Нова Шатилівка
Макрокап Груп
Продаж призупинений
Наукова
8 хв
1 будинок призупинено
ЖК Ювілейний
Продаж призупинений
ЖК Ювілейний
ФЛАС
Продаж призупинений
Захисників України
17 хв
1 будинок збудовано, 1 заморожено
вул. Балакірєва, 9
Продаж призупинений
вул. Балакірєва, 9
Консоль-Строй ЛТД
Продаж призупинений
23 Серпня
15 хв
2 будинки заморожено
ЖК Южный Горизонт
ЖК Южный Горизонт
ФЛАС
Індустріальна
25 хв
5 будинків в проєкті
Про проєкт

При виборі власного житла сучасні покупці враховують два основних критерії – це комфорт і нові технології. Ось чому багато хто прагне купити квартиру в ЖК «Сонячний квартал» у м. Харків від забудовника «Мегаінвестбуд». Дев’ятиповерховий будинок зведений за індивідуальним креативним проєктом і не має аналогів. Ця якісна цегляна новобудова є першим і унікальним об’єктом будівельної компанії «Мегаінвестбуд».

ЖК на вул. Гвардійців-Широнінців, 29а в м. Харків облаштувався у чудовому мікрорайоні з розвиненою інфраструктурою – на Салтовці. У безпосередній близькості знаходяться школа й дитсадок, магазини, торгові комплекси. На впорядкованій території будинку заплановане зведення гостьового паркінгу.

«Сонячний квартал» - житловий комплекс на 3 секції і 105 однокімнатних, двокімнатних і трикімнатних квартир, вартість яких не дуже висока для класу нерухомості «бізнес». Новосели все частіше віддають перевагу будинкам з автономним опаленням, яке передбачене і в цій новобудові. Хоча помешкання здають без ремонту, у квартирах – добротні металопластикові вікна з подвійними склопакетами і надійні металічні двері. Зовнішні стіни будівлі утеплені, тому кожен мешканець отримає у власність тепле й енергозберігаюче житло.

Житловий комплекс «Сонячний квартал» у Харкові надає покупцям можливість самостійно спроєктувати планування своєї квартири, оскільки опорними є стіни по периметру, а не внутрішні перегородки. Забудовник врахував усі вимоги сучасного споживача, проєктуючи помешкання в ЖК.

З умовами, на яких здійснюється продаж квартир у ЖК «Сонячний квартал» - ціни, можливість оформлення розстрочки чи кредиту, можна ознайомитися на офіційному сайті забудовника. На міському форумі варто спробувати відшукати відгуки й фото помешкань від тих, хто вже придбав нерухомість у цій новобудові.

Поширені питання