Продаж квартир від забудовника
Оновлено 08.12.2021
Повідомити про неточність
14 800 — 18 500
1 будинок
2 будинок (секція 1)
Розташування та генплан
вул. Сонячна, 3
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Сонячний генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Теремки
30 хв
Іподром
30 хв
Виставковий центр
30 хв
Згорнути
Характеристики проєкту
Повідомити про неточність
Документи
Станом на грудень 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 01.11.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
1 будинок
Будується
Заплановано в 1 кв. 2022
2 будинок (секція 1)
В проєкті
Заплановано в 4 кв. 2023
2 будинок (секції 2, 3)
В проєкті
Заплановано в 4 кв. 2023
3 будинок
В проєкті
Дата введення невідома
Акції та спецпропозиції забудовників
ЖК Park Plaza
ЖК Park Plaza
Квартири з документами від 29 900 грн/м2 Розтермінування у гривні.
ЖК Family-2
ЖК Family-2
Квартири від 790 000 грн. До м. Теремки - 10 хвилин
ЖК Озерний Гай (Гатне)
Розтермінування 60 міс
ЖК Озерний Гай (Гатне)
Інтергал-Буд
з 10.12 по 31.01
Акційне розтермінування на 60 місяців з першим внеском від 30% на 2-рівневі квартири
ЖК Оптимісто
Знижка 5%
ЖК Оптимісто
Smile Development
з 9.12 по 31.01
Новорічна знижка 5% на обрані квартири
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Сонячний
Ще про цей проєкт
Про проєкт
ЖК Сонячний ще шукають як ЖК Солнечний
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Сонячний» — це три будинки шести та дев'яти поверхів у тихому куточку Василькова. Крім зручного розташування та сучасних архітектурних рішень новобудова може запропонувати безпечний та упорядкований внутрішній двір з місцями для ігор дітей та відпочинку дорослих. Додатковим елементом комфорту стане наявність розвиненої комерційної та соціальної інфраструктури: продуктових магазинів, аптеки, дитячого розвиваючого центру, кафе, фітнес-клубу, салону краси та інших сервісів. Активні та цілеспрямовані люди зможуть скористатися наявністю у будинку вільних комерційних площ для організації власного бізнесу.

Інфраструктура

Житловий комплекс «Сонячний» будують у районі з розвиненою транспортною інфраструктурою. За 5 хвилин пішки від комплексу зупинки автобусів та маршруток, що дозволить зручно добиратися у будь-яку точку Василькова та Києва. Автомобілем до найближчих станцій столичного метро «Теремки», «Іподром» та «Виставковий центр» — 30 хвилин.

Купувати продукти мешканці «Сонячного» зможуть у магазинах на території комплексу або у магазинах «Світлана», Marlboro та супермаркеті «Топ Маркет», до яких 4-7 хвилин пішки. На відстані 4-5 хвилин автомобілем від новобудови працюють супермаркети «Еко-Маркет», «Фуршет», «АТБ-Маркет» та «Сільпо», а за 7 хвилин можна доїхати до Колгоспного ринку з великим вибором фермерської еко-продукції.

Для найменших у житлового комплексу буде дитячий розвиваючий центр та власний дитячий садок, а на відстані 9-12 хвилин пішки від новобудови розташовані дитячі садки №9 «Тополька» та №6 «Малюк». На такій самій відстані, але вже на авто — дитячий садок «Ластівка» та центр дитячого розвитку «Петрик». Найближча до комплексу школа №6 — за 10 хвилин пішки.

Також батьки школярів зможуть відвозити своїх дітей до Васильківського академічного ліцею «Успіх» — 4 хвилини на авто, шкіл №1 та №2 — 5 хвилин, №7 — 7 хвилин, у Васильківську школу №8 — 8 хвилин або альтернативну школу «Сонячний острів» — 9 хвилин. Для позашкільних занять за 5 хвилин автомобілем від новобудови міська дитяча школа мистецтв.

Займатися спортом мешканці «Сонячного» зможуть на облаштованих у дворі спортивних майданчиках для різних вікових груп або у власному фітнес-центрі. Також на території буде міні-футбольне поле та баскетбольний майданчик. При бажанні за 7 хвилин на авто можна доїхати до спортивного комплексу «Хвиля» з 25-метровим басейном.

Комплектація

  • цегляні стіни утеплені мінеральною ватою

  • опалення від встановлених у квартирах індивідуальних котлів

  • комплекс обладнаний централізованою системою доочистки водопровідної води, що дозволить безпечно вживати воду з-під крану

  • закрита територія з концепцією «без авто та сторонніх», системою відеоспостереження та освітленням, включно з місцями загального користування

  • для дітей у дворі обладнають кілька ігрових майданчиків різної спрямованості зі спеціальним безпечним гумовим покриттям

  • для автомобілів мешканців та гостей по периметру комплексу передбачена відкрита стоянка, також за проєктом буде зарядка для електромобілів

  • стоянка для велосипедів

  • майданчик для вигулу собак

Поширені питання