Розташування та генплан
Можете обрати будинок
ЖК Соборний генплан
Карта
Супутник
Академмістечко
20 хв
30 хв
Житомирська
20 хв
35 хв
Святошин
25 хв
40 хв
Згорнути
Характеристики проєкту
Статус будівництва
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Соборний
ЖК Нові Метри Center
Ірпінь
ЖК Нові Метри Center
Нові Метри
Від 1.17 млн грн
Академмістечко
30 хв
2 будинки збудовано
ЖК City Park
“єОселя” на готові квартири
Розтермінування 0%
%
Ірпінь
ЖК City Park
Синергія
Від 1.27 млн грн
“єОселя” на готові квартири
Академмістечко
25 хв
8 будинків збудовано
ЖК Нові Метри Park
Ірпінь
ЖК Нові Метри Park
Нові Метри
Від 1.25 млн грн
Академмістечко
40 хв
2 будинки збудовано
ЖК Idilika Avenue
Розтермінування 0%
%
Буча
ЖК Idilika Avenue
R-Building
Від 1.07 млн грн
Академмістечко
50 хв
1 будинок будується
ЖК Атлант (Коцюбинське)
Коцюбинське
ЖК Атлант (Коцюбинське)
Атлант
Від 1.05 млн грн
Академмістечко
20 хв
5 будинків будується, 13 збудовано
Про проєкт

Багатофункціональний житловий комплекс «Соборний» в Ірпіні – житло бізнес-класу, що здатне задовольнити навіть найвибагливіших людей. ЖК на вул.Соборна, 118/19 привертає увагу своєю оригінальною архітектурою, яка вигідно виділяє новобудову серед інших забудов містечка.

Знаходиться комплекс у найчистішому куточку району, біля якого є гарний сосновий ліс. Водночас будівля знаходиться не дуже далеко від Києва. Тому купити квартиру в ЖК «Соборний» в м. Ірпінь від забудовника Linevich Group квапляться люди, які працюють в столиці, але не хочуть жити серед її метушні. Комплекс зі станцією метро «Академмістечко» розділяє всього 12 кілометрів, які можливо подолати на маршрутці.

ЖК налічує п’ять десятиповерхових будинків, житловий фонд яких складається з одно- та двокімнатних, а також дворівневих квартир. У під’їздах встановлені лампи з датчиком руху та домофони.

Житло здається мешканцям вже повністю підготовленим для подальшого ремонту: стяжка, штукатурка, електророзводка. Комплектація квартир включає вхідні металеві двері, вікна з гарною шумо- та термоізоляцією, котел газовий, радіатори, лічильники на воду, газ, електрику.

«Соборний» - житловий комплекс з повністю озелененою територією, над ландшафтним дизайном якої попрацювали справжні майстри своєї справи. Включає ЖК чудовий дитячий майданчик, місця для досугу дорослих, підземний паркінг на 100 машин. Щодня двір ретельно прибирається приватною обслуговуючою компанією. Поруч з новобудовою є чимало об’єктів інфраструктури: садочки, учбові заклади, супермаркети, кафе, кінотеатр.

З самого початку, як було оголошено про продаж квартир в ЖК «Соборний», ціни на його квадратні метри дивують своєю доступністю. На офіційному сайті або в офісі продажу комплексу можна більш детально дізнатись про умови придбання у розстрочку, планування та ціни на квартири. Отримати інформацію щодо ходу будівництва, переглянути фотографії житла й почитати реальні відгуки про ЖК можливо на тематичних форумах.

Поширені питання