Розташування та генплан
вул. Європейська, 10, 8, 6, 6а, 3/1, 3/2, вул. Петрівська, 7, 9
Повідомити про неточність
можете обрати будинок
ЖК Смарагдове місто (Нові Петрівці) генплан
Героїв Дніпра
20 хв
40 хв
Мінська
20 хв
50 хв
Оболонь
20 хв
55 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва
Повідомити про неточність
Дивитись все
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Смарагдове місто (Нові Петрівці) ще шукають як Смарагдове Місто, Нові Петрівці
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Смарагдове місто» в Нових Петрівцях - це досить великий проект, що реалізує компанія «Профрембуд». Забудовник планує збудувати тут 10 цегляних будинків економ-класу висотою в 6 та 11 поверхів. На сьогоднішній день частина будинків вже заселена мешканцями, а деякі знаходяться поки що на стадії проекту.

«Смарагдове місто» - житловий комплекс, що знаходиться приблизно за 8 км від Києва, а до найближчої станції метро («Героїв Дніпра») можна дістатися звідси приблизно за 15-20 хвилин. При цьому будинок розташовується зовсім недалеко від масштабної зеленої зони і Київського моря, що гарантує його жителям чисте повітря і красиві пейзажі з вікон деяких квартир. Прибудинкова територія кожної житлової будівлі комплексу упорядкована. Майже у кожному дворі встановлені сучасні дитячі майданчики, виділені окремі місця для розміщення автомобілів.

Купити квартиру в ЖК «Смарагдове місто» в с. Нові Петрівці від забудовника «Профрембуд» - значить, отримати житло дійсно високого рівню. При створенні будинків використовуються як сучасні, так і перевірені часом технології, що разом дозволяє досягти найкращого результату. Особливу увагу тут приділяють і енергозабезпеченню, яке так актуальне для кожної сучасної людини.

Якщо вас зацікавила перспектива проживання у цьому цікавому місці і продаж квартир в ЖК «Смарагдове місто», ціни ви зможете знайти на офіційному сайті. Також там є всі необхідні дані, які допоможуть прийняти остаточне рішення про купівлю (планування 1- та 2-кімнатних квартир, фото будинків і околиць і т.і.) . Щоб почитати відгуки про ЖК на вул. Європейська і вул. Петрівська в с. Нові Петрівці, можна додатково відвідати тематичний форум.

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Смарагдове місто (Нові Петрівці)
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування