Розташування та генплан
вул. Григорія Сковороди, 11
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Синергія-3 генплан
Карта
Супутник
Прогулянка
Аерообліт
Академмістечко
20 хв
40 хв
Житомирська
25 хв
45 хв
Святошин
25 хв
50 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 10.09.2020: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Синергія 3
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Синергія-3 ще шукають як ЖК Синергія 3, Третя Синергія
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Сінергія-3» в Ірпені будується по вулиці Григорія Сковороди, 11, в активно зростаючому районі. Він знаходиться в мальовничій екологічно чистій місцевості на березі річки Буча.

Характеристика ЖК

«Сінергія-3» – житловий комплекс, що гармонійно поєднує переваги життя у віддаленні від міського шуму, однак по сусідству з усіма благами цивілізації. Біля новобудови зупинка громадського транспорту, завдяки якому можна швидко доїхати до станції метро «Академмістечко».

Комплекс «Сінергія-3» – це дев'ять будинків комфорт-класу в десять і шістнадцять поверхів.

У ході будівництва багатоквартирних будинків використовується цегла високої якості. Роботи зі зведення всіх будинків ведуться паралельно. При будівництві використовуються сучасні енергоощадні матеріали та технології, що дозволяють купити квартиру в ЖК «Сінергія-3» в м. Ірпінь від забудовника «Сінергія» за невисокою ціною та забезпечити при цьому максимальний рівень комфорту.

Благоустрій комплексу

На упорядкованій території площею 2,6 гектара споруджуються чотири дитячі та спортивні майданчики, дитячий садочок на сто сорок місць, наземний паркінг і торговий центр. Значна площа віддана під облаштування паркової зони і місця для вигулу домашніх тварин.

Продаж квартир

У новобудові можна зробити вибір з декількох різноманітних варіантів планувань на будь-який смак. До реалізації пропонуються 1-2-3-кімнатні житлові помешкання з відмінно продуманими раціональними плануваннями і стелями висотою 2,7 метра. Також у комплексі представлені квартири на два рівні.

Фото пропонованих інтер'єрів, адреса офісу, в якому здійснюється продаж квартир у ЖК «Сінергія-3», ціни і терміни здачі в експлуатацію опубліковані на офіційному сайті проєкту.

Відгуки про житловий комплекс та переваги придбання у ньому квадратних метрів можна прочитати на тематичних форумах або ж у соціальних мережах.

Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування