Продаж квартир від забудовника
Оновлено 06.01.2022
Повідомити про неточність
25 050 — 35 750
17 будинок
Розташування та генплан
вул. Шевченка, 60
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Семицвіт генплан
Карта
Супутник
Прогулянка
Аерообліт
Церква св. Анни
5 хв
14 хв
Краківський базар
10 хв
17 хв
Парк ім. Івана Франка
5 хв
19 хв
Згорнути
Характеристики проєкту
Повідомити про неточність
Документи
Станом на січень 2022
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 18.01.2022: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
ЖК Z40
ЖК Z40
Нова нерухомість в старому місті. Перший внесок — 30%
ЖК Mill Town
Знижка до 175 000 грн
ЖК Mill Town
Інтергал-Буд
з 20.01 по 14.02
Зимова знижка до 175 000 грн на обмежену кількість квартир
ЖК Avalon Flex
ЖК Avalon Flex
Перший внесок — від 10%
ЖК Америка
ЖК Америка
Квартири та апартаменти з індивідуальним опаленням
Рекомендації
Ще від Інтергал-Буд
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Семицвіт
Ще про цей проєкт
Про проєкт

Для зведення житлового комплексу «Семицвіт» була обрана нова концепція організації життя – доступне житло для комфортного життя. Завдяки демократичним цінам, купити квартиру в ЖК Семицвіт в м. Львів від забудовника Інтергал-Буд та облаштувати зручне проживання в одному з найзручніших районів міста тепер можуть покупці з будь-яким гаманцем. Панорамний вигляд з вікон нового помешкання змусить закохатись у нього, як тільки потенційний мешканець переступить поріг. Кожен ранок він зможе насолоджуватись зеленими схилами Шевченківського району, куполами Собору святого Юра, а також баштами Костелу святої Ельжбети. Театралам буде приємно дізнатись, що в п’ятнадцяти хвилинах пішої прогулянки від новобудови розташувався Оперний театр.

В мікрорайоні, де розташувався житловий комплекс «Семицвіт» у Львові по вулиці Шевченко, 60 мешкати не тільки цікаво, але й безпечно. Замкнута прибудинкова територія, наявність контролю доступу, а також консьєрж-служба в кожному під’їзді забудови не дозволять нікому зі сторонніх потрапити в її двір. Мешканці та їхні діти будуть в безпеці і в день, і вночі. Окрім систем безпеки, на території будинку знаходиться гостьовий та підземний паркінг на кілька рівнів. Окрім автомобільної стоянки, облаштовані місця для зберігання велосипедів. «Семицвіт» – житловий комплекс для дорослих і малечі, тому на його території є все для їх дозвілля: дитячий та спортивний майданчик, газони, лавки, на яких можна проводити увесь вільний час.

Перемістившись з двору безпосередньо в будинок, потенційний покупець зможе потрапити в одну зі 150 квартир, розміщених на восьми або шістнадцяти поверхах забудови. До уваги мешканців запропоноване житло з одно-, двох- і трьох-кімнатністю. Дізнатись про продаж квартир в ЖК «Семицвіт», ціни та актуальні пропозиції можна на офіційному сайті забудовника. Відгуки про забудову від клієнтів компанії містяться на форумах міста Львів.

Поширені питання