ЖК Родинний маєток

Продаж квартир від забудовника
Оновлено 09.06.2021
Повідомити про неточність
24 000
2 будинок (секції 1, 2)
2 будинок (секції 3, 4)
3 будинок (секції 1-4)
Розташування та генплан
вул. Івана Богуна, 27а
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Родинний маєток генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Європейська площа
5 хв
13 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на травень 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 09.06.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
пров. Наскрізний, 31
пров. Наскрізний, 31
Квартири під ремонт у клубному будинку
ЖБК Барський
ЖБК Барський
Последние квартиры, цена от — 17 000 грн/м²
ЖК Лісопарковий
ЖК Лісопарковий
Квартири в зручному і екологічного районі. Квартири від 19 000 грн/м²
ЖК Перлина Поділля
ЖК Перлина Поділля
Квартира від 22 800 грн/м². Поруч парк
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Родинний маеток
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Родинний маєток ще шукають як ЖК Родинний маеток
Повідомити про неточність

«Родинний маєток» — три малоповерхових будинки в європейському стилі недалеко від русла річки Південний Буг та кількох міських парків: центрального, «П'ятничанського» та «Бригантина». На тлі інших будинків центрального району Вінниці новий житловий комплекс виділяється архітектурними формами, панорамним склінням та контрастним оформленням фасадів. Проєктом новобудови передбачені власний дитячий садок, магазин та кафе. Також забудовник бере на себе облаштування прибудинкової території, дитячого ігрового містечка, автостоянки та багаторівневого наземного паркінгу.

Інфраструктура

Житловий комплекс «Родинний маєток» будують у центральній частині міста, за 13 хвилин пішки від Європейської площі. У районі новобудови розвинена транспортна інфраструктура: за 3 хвилини пішки зупинка автобусу №5, маршруток № 5а та №8б, на кілька хвилин далі зупинка автобусів №11, №16 та маршрутних таксі №10а, №16а, №17а, №31а. За хвилину на авто від будинку велика транспортна розв'язка на перетині з вулицею Магістратською, вона ж автотраса М21, що з'єднує Вінницю з молдавським кордоном. Якщо потрібно поїхати до іншого міста, за 4 хвилини на авто центральний міський автовокзал.

Найближчий до комплексу супермаркет «АТБ-Маркет» за 3 хвилини автомобілем, до супермаркету «Варшава» — 5 хвилин на авто. Для тих, хто полюбляє солодощі за 11 хвилин пішки від «Родинного маєтку» — кондитерський магазин «Насолода», а за 4 хвилини на авто — фірмовий магазин «Рошен». З торгових центрів у радіусі 2-5 хвилин на авто ТЦ «Україна», ТЦ «Вінницький універмаг» та ТРЦ «Анастасія».

Для дітей у житлового комплексу «Родинний маєток» буде власний дитячий садок. Також батьки малюків зможуть обрати один з дитячих садків району: 10 хвилин пішки до ясел «Амадея», 3 хвилини на авто до дитячого садка №13, 4-6 хвилин на авто до дитячих садків №39, №9, №35 та №21. Дітей старшого віку чекають у муніципальних школах №3, №14, гімназії №2 — 13 хвилин пішки, школі-ліцеї №17, гуманітарній гімназії №1, муніципальній школі №4 — 5 хвилин на авто, школі № 26 та приватній гімназії «Дельфін» — 6 хвилин автомобілем. Для позакласних занять за 9 хвилин пішки від житлового комплексу «Родинний маєток» дитяча художня школа, а за 4 хвилини на авто — Вінницький міський палац дітей та юнацтва.

З медичних установ у районі новобудови працюють медичний центр Bdzholyna Khata — 6 хвилин пішки, Центр первинної медико-санітарної допомоги — 13 хвилин пішки, Вінницька обласна клінічна лікарня — 4 хвилин на авто.

Для занять спортом недалеко від комплексу студія йоги — 7 хвилин пішки, тенісний клуб «СМЕШ» — 11 хвилин пішої ходи, фітнес-клуб для жінок FitCurves та спортивний клуб «Максимус» — 4-5 хвилини на авто. Для ранкових пробіжок за 13 хвилин пішки від будинку парк «Бригантина», а влітку позасмагати та поплавати можна на пляжах «Кумбарі» або «Хімік», до яких пішки 9 та 13 хвилин відповідно.

Провести час на природі за кілька хвилин пішки від будинку можна у центральному міському парку, де працюють кафе «Льодовий клуб», «Будинок жахів» та стадіон ДЮСШ, а на відстані 6 хвилин на авто від комплексу розташований відомий вінницький фонтан «Рошен», на який приїжджають подивитися з усіх куточків країни.

Комплектація

  • стіни з керамоблока утеплені мінеральною ватою

  • панорамні вікна, у кожній квартирі лоджія з панорамним склінням

  • для опалення у квартирах встановлено індивідуальні котли

  • квартири здаються з чорновим ремонтом

  • упорядкована територія з концепцією «без авто»

Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування