Продаж квартир від забудовника
Оновлено 23.07.2021
Повідомити про неточність
13 150 — 13 400
3 будинок
Розташування та генплан
вул. Зубарєва, 34а
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Райдужний генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на березень 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 23.07.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
ЖК Кава з молоком
ЖК Кава з молоком
Квартири від 650 у.е. Будинок зі смаком комфорту в Журавлівському гідропарку.
ЖК Комфорт на Салтівці
Авантаж
ЖК Комфорт на Салтівці
Дизайн у подарунок
з 13.07 по 31.07
При купівлі 1-к квартири знижка та дизайн проект у подарунок
ЖК IT-Парк Manufactura
ЖК IT-Парк Manufactura
Квартири від 720 $/м² в IT парку в центрі Харкова
Urban One Sumskaya
Urban One Sumskaya
Urban One: нова філософія міського життя, квартири від 960$/м²
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Райдужний
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс

Житловий комплекс «Райдужний» у Харкові зводиться в Індустріальному районі на південно-східній околиці міста в Роганском житловому масиві. Харківська станція метрополітену «Індустріальна» всього в десяти хвилинах їзди. Поблизу функціонують дитячі садочки, медичні установи, освітні заклади. Поруч працює кілька супермаркетів, торговий центр і різноманітні магазини.

«Райдужний» – житловий комплекс комфорт-классу з трьох десятиповерхових будинків, що споруджується відповідно до останніх вимог. Роботи ведуться в три черги. У ході будівництва ЖК на вул. Зубарєва, 34 використовуються інноваційні технології, що гарантують будівлям високу міцність і довговічність.

Для зниження вартості комунальних послуг і підвищення рівня комфорту вживаються заходи з утеплення фасадів плитами пінополістиролу, який, за твердженням експертів, є найефективнішим утеплювачем із застосовуваних у будівництві.

Комплекс використовує міські інженерні комунікації, опалення і гаряче водопостачання забезпечується індивідуальними двоконтурними газовими котлами, що встановлюються в кожну квартиру.

У новобудові запроєктовані 1-2-3-кімнатні апартаменти з добре продуманим і раціональним плануванням. Виконані з пеносілікатних блоків внутрішні перегородки не тільки забезпечують хорошу звукоізоляцію, але й дозволяють при необхідності зробити перепланування.

Вже йде продаж квартир у ЖК «Райдужний», ціни включають вхідні двері зі сталі, установку газових котлів, металопластикових вікон і приладів обліку електроенергії, холодної води та газу.

На офіційному сайті розміщені фотографії комплексу і доступних апартаментів, вказані контактні дані фахівців компанії, котрі здатні відповісти на питання про умови за якими можна купити квартиру в ЖК «Райдужний» у м. Харків від забудовника «Мегаінвестбуд».

Відгуки про цей та інші проєкти будкомпанії варто пошукати на форумах, що присвячені харківській житловій нерухомості.