Продаж квартир від забудовника
Ціни вказані при 100% оплаті з урахуванням усіх знижок станом на 12.02.2021
17 850 — 18 100 грн/м²
Статистика
Дата введення:
1 кв. 2022
Розташування та генплан
вул. Сахарова
Можете обрати будинок
ЖК П'ятдесят четверта перлина генплан
Соборна площа
25 хв
Характеристики ЖК
Дивитись все
Документи
Станом на серпень 2020
Статус будівництва
Оновлено 15.12.2020: Інформація від ЛУН-фотографів
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс
ЖК П'ятдесят четверта перлина ще шукають як ЖК 54 перлина

«П'ятдесят четверта перлина» — житловий комплекс в передмісті Одеси. Комплекс продовжує тенденцію KADORR Group по забудові Суворовського району. Одеса зростає — ще недавно на місці перлин були пустирі, а зараз житлова забудова та розвинена інфраструктура.

Інфраструктура

«П'ятдесят четверта перлина» розташована на північному сході селища Котовського, в районі новобудов. У 5 хвилинах пішки зупинки громадського транспорту — маршрутних таксі №145, №121 та №232А.

Будівництво нових житлових комплексів допомагає розвивати інфраструктуру району — відкриваються нові магазини, торгові центри та сервісні послуги. За 5 хвилин пішки відкритий супермаркет «Таврія В», а до інших супермаркетів можна також дійти пішки — 12 хвилин до «АТБ, 13 хвилин до «Копійки», 14 хвилин до «Сільпо», 15 хвилин до «Фуршету». Купити свіжі фрукти, овочі, фермерську продукцію завжди можна на ринку «Початок», до якого 20 хвилин пішки або 8 хвилин на автомобілі.

В окрузі достатньо дошкільних установ: за 5 хвилинах дитячий сад з яслами №5, 8 хвилин до дитячого садка №2, 10 хвилин до дитячого садка з яслами №268, 12 хвилин до центру дитячого розвитку Premium. Також поруч школи мікрорайону — 9 хвилин пішки до школи №73, 11 хвилин пішки до школи №92, 15 хвилин пішки до школи №12, 8 хвилин їзди до школи №24, 10 хвилин їзди школи №17, 10 хвилин їзди до школи № 22.

Сходити на тренування можна в спортивні клуби «Чемпіон», спортивні зали «Малібу», «Фреш», «Стрекова» або фітнес-клуби «Вертикаль» з басейном чи «Ф1». До моря та піщаного пляжу від комплексу «П'ятдесят четверта перлина» можна доїхати за 10 хвилин. Погуляти або побігати — у Молодіжному сквері, де також працює контактний зоопарк.

Комплектація

  • служба експлуатації комплексу розв'язує побутові питання та стежить за чистотою в будинках і на прибудинковій території

  • працюють системи охорони, відеоспостереження та пожежогасіння

  • на етапі будівництва можна змінити планування за власним проєктом

Дивитись все
Ще від Kadorr Group
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК 54 перлина
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування