Продаж квартир від забудовника
Оновлено 25.03.2021
Повідомити про неточність
12 000 — 12 600
Дата введення:
Введено
1 кв. 2022
Розташування та генплан
просп. Миру / Кільцева дорога
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Північний генплан
Красна площа
15 хв
40 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 25.03.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс

Житловий комплекс «Північний» — це повноцінний житловий мікрорайон, в основі якого лежить концепція «місто в місті». Сім багатоповерхових житлових будинків утворюють внутрішній двір, який озеленять та облаштують зручними під'їзними доріжками та прогулянковими алеями, місцями для паркування транспорту, дитячими та спортивними майданчиками. За проєктом на цокольних поверхах будинків будуть магазини, кафе, аптеки, спортивні та розважальні центри.

Інфраструктура

Житловий комплекс «Північний» розташований за 10 хвилин від центру міста, між двома великими транспортними магістралями — проспектом Миру та Об'їздною дорогою. Мешканцям новобудови не доведеться далеко їздити за продуктами, адже декілька продуктових магазинів будуть працювати на нижніх поверхах будинків, а також в пішій доступності від кварталу: в 3-4 хвилинах ходьби продуктовий магазин «Продукти з Єрмоліно» та супермаркет «Квартал», а до продуктового магазину «Домашня лавка» — пішки 10 хвилин.

Найближчий до комплексу дитячий садок №22 розташований за 5 хвилин пішого ходу, а за 6-8 хвилин автомобілем працюють дитячі садки №62 та «Малюк». До школи дитину підготують в освітньому центрі «РозУмка» за 4 хвилини на авто від будинку або в центрі розвитку дітей «Умка», до якого можна доїхати за 8 хвилин.

Для школярів за 3-5 хвилин на авто від житлового комплексу «Північний» школи №28 та №33, а до міського ліцею №15 — на авто 8 хвилин. Випускники зможуть продовжити навчання в будівельному ліцеї №18, до якого пішки 6 хвилин.

За проєктом у житловому комплексі «Північний» буде власний спортивний зал. Також займатися спортом за 5 хвилин пішого ходу від будинку можна в спортивному комплексі, а пробігтися зранку або покататися на велосипеді — в регіональному ландшафтному парку «Ялівщина», до якого автомобілем 12 хвилин.

Особливості

  • швидкісні вантажні і пасажирські ліфти OTIS

  • покрівля виконана з гідроізоляційних матеріалів з додатковим енергозберігаючим ефектом

  • власний консьєрж-сервіс

  • індивідуальні лічильники обліку тепла в кожній квартирі

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Північний
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування