Розташування та генплан
вул. Новооскольська, 8е, 8ж, 8з
Можете обрати будинок
ЖК Прованс генплан
Академмістечко
20 хв
40 хв
Житомирська
25 хв
45 хв
Святошин
25 хв
50 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Дивитись все
Статус будівництва
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс
ЖК Прованс ще шукають як Прованс

Житловий комплекс «Прованс» в Ірпені - це 2 десятиповерхові новобудови, які позиціонуються як житло економ-класу. Насправді ж у цих будинків є те, що могло б дозволити віднести їх до житла більш високого рівня, - закрита територія, що знаходиться під охороною, стелі висотою до 3 метрів і багато іншого.

«Прованс» - житловий комплекс, розташований в одному з нових кварталів міста Ірпінь, приблизно за 7 км від Києва на вул. Новооскільська. Зупинка громадського транспорту, від якої відправляються маршрутні таксі в сторону найближчої станції метро, розміщена безпосередньо біля подвір’я комплексу, та і у тих, хто воліє користуватися власним автомобілем, проблем, як дістатися до столиці, виникнути не повинно.

Купити квартиру в ЖК «Прованс» в м. Ірпінь від забудовника ECB можна з якісно виконаним чорновим оздобленням, встановленими двоконтурними котлами індивідуального опалення, а також повним комплектом лічильників використовуваних ресурсів. Ціни на квадратні метри залежать від планування 1- та 2-кімнатних квартир, а також поверху їх розташування. Благоустрій прибудинкової території буде цілком традиційним: спортивні та дитячі майданчики, зони для відпочинку, відкритий паркінг. Також тут планується провести озеленення і облаштувати фонтан.

Продаж квартир в ЖК «Прованс», ціни яких є вже на цій сторінці, здійснюється і на офіційному сайті компанії, де також представлені фото та інші детальні відомості про цю новобудову. Відгуки про ЖК нескладно знайти на тематичних форумах.

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Прованс
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування