Продаж квартир від забудовника
Ціни вказані при 100% оплаті з урахуванням усіх знижок станом на 17.12.2020
Повідомити про неточність
44 850 — 71 500 грн/м²
Статистика
Дата введення:
уже введено
1 будинок (вул. Глибочицька, 32а), 2 будинок (вул. Глибочицька, 32б), 3 будинок (вул. Глибочицька, 32в)
1-кімнатні
продані
-
-
-
2-кімнатні
від 3.23 млн грн
67...77 м²
2 кв. 2013 — 3 кв. 2013
44 850 — 71 500 грн/м²
ЖК Покровський посад: планування 3-кімнатної квартири 136.5 м2, тип 3А
3-кімнатні
від 6.1 млн грн
136 м²
2 кв. 2013 — 3 кв. 2013
44 850 грн/м²
4-кімнатні
продані
-
-
-
Розташування та генплан
вул. Глибочицька, 32а, 32б, 32в
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Покровський посад генплан
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва
Оновлено 09.05.2019: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Покровський посад ще шукають як Покровський Посад
Повідомити про неточність

Рішення купити квартиру в ЖК «Покровський посад» в м. Київ від забудовника НЕСТ надасть вам можливість обрати житло, де ви зможете з комфортом проводити кожну хвилину свого вільного часу. Цю новобудову слід віднести до найбільш концептуальних й витончених в столиці. Використання в дизайні фресок і мармуру зробило зі звичайного будинку сучасний замок.

«Покровський посад» - житловий комплекс бізнес-класу, який пропонує нову концепцію житла. Розташований ЖК на вулиці Глибочицька 32 А, Б і В в столиці. Будинок приваблює клієнтів не тільки архітектурним рішенням, але й безумовною практичністю і рівнем сервісу.

З вітрин будівлі в приміщення вливається мальовнича панорама на Поділ й річку Дніпро. Територія комплексу закрита й охороняється постами охорони. Частково цього вдалося досягти, завдяки спорудженню торгово-офісного центру якраз біля підніжжя трьох веж квартир. Закритість двору зробила його безпечним для дітей. Планується запуск відеоспостереження, через який батьки зможуть стежити за своєю малечею за допомогою інтернет з'єднання.

На вибір покупців у новобудові представлені одно-, двох-, трьох- та чотирьохкімнатні квартири. Для тих, хто цінує справжній комфорт, у ЖК продаються навіть дворівневі апартаменти та елітні пентхауси.

Житловий комплекс «Покровський посад» в Києві – це чи не єдина новобудова у столиці з власним парком у внутрішньому дворі. Зони вигулу домашніх вихованців і дозвілля дітей розділені. Алеї прикрашені різноманітністю висаджених рослин. У ЖК відведено місце для басейну, сфери побутового обслуговування та інше.

Як реалізовується продаж квартир в ЖК «Покровський посад», ціни на житло у якому різняться залежно від рівня апартаментів, можна ознайомитись на офіційному сайті забудовника. Крім того, на сторінках сайту можна дізнатись про ціни на квартири, переглянути їх фото та планування. А от відгуки про комплекс можна пошукати на спеціальних ресурсах й на форумах про нерухомість.

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Покровський посад
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування