Продаж квартир від забудовника
Оновлено 20.05.2021
Повідомити про неточність
37 050 — 49 450
Розташування та генплан
Вознесенський узвіз, 28-30 / вул. Кожум'яцька, 10ж
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Подол Град Vintage генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на травень 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 20.05.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Linden Luxury Residences
Linden Luxury Residences
Будинок обраних. Єдина сучасна будівля на Липках.
ЖК Krauss Gallery
ЖК Krauss Gallery
Розтермінування до серпня 2021 р.
ЖК Greenville Park
ЖК Greenville Park
Старт продажів другого будинку! Встигни придбати за вигідною ціною
ЖК 044
ЖК 044
1 будинок введено в експлуатацію. Екологічний ЖК на індустріальному Подолі.
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із Подол Град Вінтаж
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Подол Град Vintage ще шукають як Подол Град Вінтаж
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Подол Град Vintage» в Києві знаходиться біля перетину вулиці Кожум'яцька і Вознесенського узвозу. Поблизу є зупинка трамваїв, маршрутних таксі та автобусів. Автостанція «Подол» знаходиться на відстані 400 метрів, до Київського річкового вокзалу йти не більше п’ятнадцяти-двадцяти хвилин.

Характеристики ЖК

Одинадцятиповерхова новобудова має шість секцій, які споруджуються в кілька етапів. «Подол Град Вінтаж» – житловий комплекс, який відноситься до нерухомості бізнес-класу. Високий статус будівлі видно і в якості проєктування планувань квартир, і в матеріалах, які використовуються в ході будівництва. Сучасні технології зведення гарантують високі експлуатаційні характеристики, більшу надійність і довговічність конструкції.

Заходи щодо забезпечення необхідної енергоефективності будівлі дають можливість істотно знизити вартість утримання житла. Зовнішні стіни будинку споруджуються з високоякісної цегли, проводиться утеплення фасаду плитами мінеральної вати. Зовнішній вигляд новобудови оформлений у стилі неокласицизму та поєднує елементи класики і сучасної архітектури.

Благоустрій комплексу

Територія новобудови закрита від автомобілів, виконуються роботи з благоустрою та озеленення. Влаштовуються проїзди і доріжки для пішоходів, обладнуються зони відпочинку і майданчики для ігор дітей, встановлюється сучасне вуличне освітлення. Також споруджується просторий підземний паркінг.

Біля комплексу знаходиться лікарня, кілька магазинів і кафе. До Житнього ринку не більше чотирьохсот метрів, неподалік є супермаркет, бізнес-центр, відділення банків і «Театр на Подолі».

Реалізація житла

Перелік і обсяг робіт, що здійснюються в процесі чорнового ремонту, з яким здійснюється продаж квартир в ЖК «Подол Град Vintage», ціни і способи оплати можна дізнатись за телефоном на офіційному сайті.

Житло, яке запроєктоване в комплексі, підключається до центральних міських інженерних комунікацій, опалення і гаряче водопостачання забезпечує автономна котельня.

Фото новобудови й адреса офісу, в якому можна купити квартиру в ЖК «Подол Град Вінтаж» в м. Київ від забудовника «Edelburg development», опубліковані на сторінках офіційного сайту проєкту. На форумах можна дізнатися відгуки про якість виконуваних робіт.