Продаж квартир від забудовника
Оновлено 12.04.2021
Повідомити про неточність
15 100 — 18 200
Дата введення:
Введено
4 кв. 2021
Розташування та генплан
вул. Амосова, 63
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Петрівське містечко генплан
Житомирська
20 хв
45 хв
Академмістечко
20 хв
40 хв
Святошин
20 хв
50 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на березень 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 25.03.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Петрівське містечко ще шукають як ЖК Петривське мистечко
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Петрівське містечко» в Святопетрівському будується в передмісті Києва, в семи кілометрах від Кільцевої дороги.

Ця функціональна забудова знаходиться далеко від магістралей, проте звідси можна швидко дістатися в будь-яку точку мегаполісу. До лінії швидкісного трамвая не більше семи з половиною кілометрів, станція столичного метрополітену «Академмістечко», до якої від комплексу регулярно курсують маршрутки – в 12,6 км.

У найближчому оточенні новобудови розташовуються всі необхідні для комфортного проживання елементи соціально-побутової та транспортної інфраструктури – в поєднанні з прекрасною екологічною обстановкою це вагомий аргумент для всіх тих, хто задумався над можливістю купити квартиру в ЖК «Петрівське містечко» у с. Святопетрівське від забудовника.

Комплекс комфорт-класу представляє собою два чотириповерхових будинки, в ході будівництва яких використовується класична технологія зведення будівель з цегли.

«Петрівське містечко» – житловий комплекс, перевагою якого є застосування сучасних матеріалів тільки високої якості, що забезпечує як значну міцність всієї конструкції, так і її довговічність. Фасади будинків утеплюються пінополістиролом – найефективнішим, як стверджують фахівці, утеплювачем, що має прекрасні споживчі властивості і невисоку вартість.

На огородженій прибудинковій території будується наземна парковка і дитячий майданчик.

Планування однокімнатних апартаментів, запропонованих до продажу, забезпечують європейський рівень комфорту відповідно до останніх вимог. Комплекс обладнаний усіма інженерними системами, опалення в помешканнях здійснюється індивідуальними котлами.

На офіційному сайті проєкту ви знайдете адресу офісу, в якому здійснюється продаж квартир у ЖК «Петрівське містечко», ціни, фото новобудови та іншу важливу інформацію, необхідну для придбання житла. Відгуки про комплекс доступні на тематичному форумі.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Петрівське містечко
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування