Розташування та генплан
вул. Соборна / вул. Інженерна
Можете обрати будинок
ЖК Перлина Полісся генплан
Характеристики ЖК
Дивитись все
Статус будівництва
Оновлено 04.03.2020: Інформація від забудовника
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс

Проєкт - 9-ти поверховий монолітно-каркасний будинок. Фасад- мокра штукатурка, з 10-ти сантиметровою базальтовою теплоізоляцією. Монолітно-каркасна споруда, передбачає мінімальну кількість несучих стін. Як наслідок, максимальний простір для життя, з можливістю довільних перепланувань, що дозволить майбутнім господарям реалізувати свої найсміливіші задуми. За стандартним проєктом, на кожному поверсі 4 однокімнатні квартири 45,99 - 48,99 м/кв, та дві двокімнатні квартири 64,08 м/кв. Матеріали - тільки сертифіковані та перевірені в роботі.

Інфраструктура будинку та оздоблення під'їзду: біля будинку буде розташовано сертифіковані ігровий та спортивний майданчики, та зона відпочинку. У будинку буде сучасне внутрішнє оздоблення під’їзду, центральне опалення, панорамний, безшумний, сучасний ліфт, в т.ч. з функцією рекуперації, відеонагляд, лічильник тепла, енергозберігаючі пластикові вікна, підігрів вуличних сходинок, перед входом у під'їзд, сонячні батареї на даху, від яких буде здійснюватись освітлення під'їзду, та території біля будинку.

Наповнення квартири: базова комплектація квартири передбачає: якісні, енергозберігаючі пластикові вікна, сталеві вхідні двері, штукатурку несучих та цегляних стін, сантехнічні підводи, повірені лічильники, заведені кабелі під Інтернет та телебачення та розводка електрики (за Вашим проєктом). Наша мета в наповненні квартири - щоб Вам нічого не довелося ламати, надаючи максимальний вибір та свободу у реалізації своїх задумів. Також, надаємо повний спектр послуг по оздобленню квартири. На момент здачі будинку в експлуатацію, Ви матимете можливість отримали квартиру "під ключ" за найкращим цінам, без клопоту, з гарантією від забудовника.

Терміни реалізації проєкту: усі роботи та здача в експлуатацію будинку будуть проведені до кінця 2017 року. Жодної поряд будівельної техніки, чи будівельного шуму та бруду, чи будівництва сусідніх секцій. Поспішайте придбати квартиру своєї мрії.

ЖК "Перлина Полісся" - прикраса Вашого життя.

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Перлина Полісся
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування