Продаж квартир від забудовника
Оновлено 15.09.2022, курс перерахування 42,79 грн/$
53 300
Розташування та генплан
Можете обрати будинок
ЖК Parus генплан
Карта
Супутник
Прогулянка
Аерообліт
Івано-Франківська ратуша
10 хв
25 хв
Характеристики проєкту
Статус будівництва
Оновлено 20.06.2022: Інформація від ЛУН-фотографів
Акції та спецпропозиції забудовників
ЖК Manhattan Up
ЖК Manhattan Up
Сучасний житловий район, квартири від 500$ за м2. Є готові квартири!
ЖК Квартал Галичанка
ЖК Квартал Галичанка
Квартири від 720$ за м2. Є готові квартири, розтермінування 0%
ЖК IQ House
ЖК IQ House
Дохідні вартири в центрі. Від 520$ за м2. Є готові квартири!
ЖК Містечко Центральне
ЖК Містечко Центральне
Містечко центральне - для життя ідеальне! Квартири від 440$ за м2
Рекомендації
Ще від Blago developer
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Парус
ЖК Паркова Алея
Готові квартири
ЖК Паркова Алея
Blago developer
Від 716 тис. грн
Готові квартири
1 будинок будується, 6 збудовано
Житловий район Manhattan
Квартири у збудованих будинках
Житловий район Manhattan
Blago developer
Від 749 тис. грн
Квартири у збудованих будинках
2 будинки будується, 7 збудовано, 4 в проєкті
ЖК Comfort Park
Готові квартири
ЖК Comfort Park
Blago developer
Від 776 тис. грн
Готові квартири
2 будинки будується, 2 збудовано
ЖК Авторський
Останні квартири
ЖК Авторський
Blago developer
Від 3.18 млн грн
Останні квартири
1 будинок збудовано
ЖК Шоколад
ЖК Шоколад
Blago developer
Від 1.38 млн грн
3 будинки збудовано
Ще про цей проєкт
Про проєкт
ЖК Parus ще шукають як ЖК Парус

Житловий комплекс «Parus» в Івано-Франківську знаходиться в ідеальному місці на березі озера біля парку ім. Шевченка. До історичного центру всього три хвилини їзди. Зупинка міського транспорту розташована в ста метрах.

Інфраструктура

Одним з елементів комфорту, що привертають увагу інвесторів, які хочуть купити квартиру в ЖК «Парус» у м. Івано-Франківську від забудовника Blago developer, є розвинена інфраструктура.

Біля новобудови є коледж, кафе і спортивний комплекс. Поблизу розташована пошта, вищий навчальний заклад, магазини, ринок і супермаркет. Поруч дитячий садок і школа.

Проєктом передбачено:

  • салон краси;
  • фітнес-центр;
  • продуктовий магазин;
  • фешенебельний ресторан.

Обладнується безпечний підземний паркінг і велопарковка. Споруджуються також і інші об'єкти, які призначені для обслуговування потреб мешканців комплексу і мають величезне значення для забезпечення високої якості життя.

Характеристики новобудови

«Парус» – житловий комплекс, який відноситься до нерухомості клубного типу. ЖК на вул. Мазепи, 140а в м. Івано-Франківськ спроєктований з урахуванням новітніх тенденцій в архітектурі і технологій, що застосовуються в ході будівництва.

Монолітний каркас з армованого бетону забезпечує максимальну сейсмостійкість. Утеплення фасаду проводиться із застосуванням мінеральної вати «Rockwool». Шумозахист і теплоізоляція бельгійською алюмінієвою фасадною системою CW 50-HI фірми «Reynaers» гарантує комфортні умови та мінімальну вартість опалення.

Забезпечується також захист від вітру і пожежна безпека новобудови. Спеціальна попередня обробка «Seaside A» фасадних профілів унікальною фарбою «Coatex» забезпечує найвищий ступінь довготривалого захисту і чудовий неповторний вигляд будівлі.

Будинок оснащується ліфтами Gen2-premier MRL марки «Otis», на даху розміщується котельня, яка обладнана англійськими котлами «Wessex ModuMax». Встановлюються системи контролю доступу на територію і на паркінг, система аварійного оповіщення та пожежогасіння, цілодобове відеоспостереження та домофони з функцією дистанційного керування через Інтернет.

Про квартири

Унікальні планування 2-3-кімнатних квартир забезпечують максимум зручностей. Бельгійські фасадно-віконні системи останнього покоління «Masterline 8-HI» виробництва «Reynaers Aluminium», які засклені двокамерними склопакетами, що заповнені аргоном і укомплектовані високоякісною фурнітурою, гарантують максимальну енергоефективність. Їх приховані петлі підкреслюють оригінальний дизайн фасаду.

Вхідні двері максимального (четвертого) класу захисту мають ексклюзивну міцність, а також тепло- і звукоізоляційні властивості. На них встановлені чотири хромованих антизрізи й італійський замок «Moturra».

Усі електричні з'єднання проводяться пружинними клемами «wago», що забезпечують постійний надійний контакт, зокрема багатожильних, а також мідних і алюмінієвих дротів.

Дізнатися способи, якими відбувається продаж квартир в ЖК «Parus», ціни і телефон офісу можна на офіційному сайті, де також публікуються фото новобудови. Відгуки інвесторів доступні на різних тематичних форумах.

Поширені питання