Продаж квартир в ЖК Парус
32 оголошення по 18 квартирах
можливий продаж по єОселя
2 млн грн
44 961 грн/м²
Лазурна вулиця, 2-Б К2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1 комнатную квартиру 44м² в 150м от моря и центрального пляжа Черноморска.
✔️Новый сданный дом жк Парус.
✔️Квартира на низком этаже, тёплый пол, заведена электрика и газ, счётчик и газовый котёл, канализация и вода. Новая входная бронированная дверь. Состояние квартиры от строителей.
✔️Рядом супермаркет Таврия, АТБ, Новая почта, школа и садик, остановка. ‼️К морю удобный спуск всего 3 минуты ходьбы. Это первая линия у моря.
Цена 40 000 $
067 600 44 58 Ирина
1 кімната
без ремонту
44 / 32 / 12 м²
цегляна
поверх 1 з 9
2021 Рік будівництва
2.7 млн грн
35 204 грн/м²
Лазурна вулиця, 2-Б К2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продажа: Двухкомнатная квартира в новом доме в Черноморске. Первая линия моря. Великолепная просторная квартира в новостройке ЖК Парус. Очень интересный объект. Хороший, теплый дом, облагороженная территория, развитая инфраструктура. Квартира площадью 76м. просторный санузел, большая кухня, лоджия, 2 большие комнаты. Квартира светлая, с видом на город и во двор. До моря 2 минуты! . Звоните, покажу в удобное для вас время. Есть квартиры разной квадратуры и цены.
2 кімнати
без ремонту
76.2 / 28 / 35.5 м²
цегляна
поверх 1 з 10
2021 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
2.9 млн грн
43 203 грн/м²
Паркова вулиця, 30
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має велику кухню площею 21,7 м. кв. Зроблено всю чорнову роботу: гіпсову штукатурку, стяжку, встановлено водяну теплу підлогу, сантехніку, електрику, ванну кімнату в плитці, нові вхідні двері. Квартира сонячна, східна.
Автономне газове опалення. Встановлено водяну теплу підлогу.
Новий цегляний будинок.
Всі вікна мають вид на море.
Квартира тепла, розташована у середині будинку.
1 кімната
без ремонту
66.1 / 22 / 21.7 м²
цегляна
поверх 7 з 10
2018 Рік будівництва
2.1 млн грн
41 928 грн/м²
Лазурна вулиця, 2-Б К3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира від забудовника, що дозволяє покупцеві зробити ремонт на свій смак. Планування стандартне.
У будинку проведено світло, воду, працюють ліфти. Газ зявиться найближчим часом. Передбачені 2-х контурні турбовані котли для індивідуального опалення.
Ця пропозиція є вигідною інвестицією, квартира цікава як для оренди, так і для особистого проживання.
Елітний новобуд ЖК «Парус» розташований біля моря. На території передбачені місця для паркування, зони відпочинку, дитячий майданчик. Привабливий фасад з панорамними, енергозберігаючими вікнами. На перших поверхах за проєктом знаходяться нежитлові комерційні приміщення.
Зручне транспортне сполучення. В безпосередній близькості розташовані: розважальний комплекс «Метрополіс», тенісний та гольф клуб, супермаркет, ринок.
Квартира має панорамні, енергозберігаючі вікна.
1 кімната
без ремонту
49.8 / 23.8 / 15.4 м²
цегляна
поверх 8 з 10
2024 Рік будівництва
2.1 млн грн
35 160 грн/м²
Паркова вулиця, 28
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора однокімнатна квартира зі зручним роздільним плануванням: зі спальні та кухні вікна панорамні, з яких відкривається краєвид на місто. Санвузол сумісний. Квартира без ремонту.
Квартира має індивідуальне газове опалення.
Будинок зданий. Поруч живуть вже сусіди.
Будинок розташований прям біля моря, до пляжу 2 хвилини пішки. Є великий новий ліфт.
Поруч є супермаркет, магазини, кавярня, кафе та ресторани. До ближчої школи та дитячого садочку 7 хвилин.
Панорамні вікна зі краєвидом на місто.
1 кімната
без ремонту
59.9 м²
цегляна
поверх 8 з 10
2018 Рік будівництва
2.5 млн грн
32 919 грн/м²
Лазурна вулиця, 2-Б К3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається однокімнатна квартира в новому зданому будинку. Цікаве планування дозволяє розділити простір і зробити дві кімнати, або залишити кухню-студію та спальню. Квартира розташована всередині будинку.
Квартира має індивідуальне газове опалення.
Посередникам прохання не турбувати.
Будинок новий, зданий. Територія красива та доглянута.
У пішій доступності є вся необхідна інфраструктура.
1 кімната
без ремонту
77.4 / 19.2 / 35.2 м²
цегляна
поверх 8 з 10
2024 Рік будівництва
2.4 млн грн
30 589 грн/м²
Лазурна вулиця, 2-Б К3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2 кімнати
без ремонту
77.6 / 38 / - м²
цегляна
поверх 8 з 10
2024 Рік будівництва
власник
1.8 млн грн
40 039 грн/м²
Лазурна вулиця, 2-Б К1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 1-кімнатна квартира зі станом ремонту після будівельників. Прокладено водопровід та каналізацію, встановлено теплі поли.
Прокладений водопровід, каналізація, теплі поли.
Оформлене право власності. Можливий показ за попередньою домовленістю, бажано на вихідних. Квартира від власника, не агентство.
Квартира розташована в ЖК Парус. Встановлені вхідні двері Straj.
1 кімната
без ремонту
43.9 / 15.6 / 12.9 м²
цегляна
поверх 1 з 10
2024 Рік будівництва
2.6 млн грн
35 160 грн/м²
Лазурна вулиця, 2-Б К1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 2 кімнати. Комунікації в будинку заведені, але не підключені. Обіцяють підключити до кінця літа цього року. Через це квартира має цікаву вартість для інвестицій.
Комунікації в будинку заведені, але не підключені. Підключення очікується до кінця літа цього року.
Цікава вартість для тих, хто шукає квартиру для інвестиції.
ЖК Парус. Будинок 2Б корпус 1.
2 кімнати
без ремонту
74.9 м²
цегляна
поверх 4 з 10
2024 Рік будівництва
5.7 млн грн
37 006 грн/м²
вул. Паркова / вул. 1-го Травня
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира дворівнева, загальною площею 155 кв.м. Планування передбачає 3 кімнати та велику кухню-студію, 2 санвузли (на першому та другому рівнях), а також приміщення під гардеробні. Можливе перепланування під власні потреби. Стан ремонту - після будівельників.
У квартирі є газ та індивідуальне газове опалення (котел). Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Продаж квартири без комісії.
Будинок розташований на першій лінії від моря. У будинку новий великий ліфт.
Поруч з будинком є все необхідне для затишного проживання: садочок та школа, магазини, супермаркет, кавярні, кафе, ресторани. Море та пляж знаходяться прямо через дорогу.
Зі спалень відкривається красивий вид на море. Квартира дворівнева.
3 кімнати
без ремонту
155 / - / 35 м²
цегляна
поверх 9 з 10
4.4 млн грн
55 773 грн/м²
вул. Паркова / вул. 1-го Травня
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Виконано сучасний євроремонт, ніхто не жив. Висота стелі становить 2.75 м. Підлога в кімнаті покрита ламінатом, а кухня, санвузол та коридор – керамічною плиткою.
Опалення індивідуальне газове. Централізоване водопостачання та каналізація. Є газ, електрика.
Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою. Встановлено кондиціонери.
Можливе автономне проживання або здача в оренду кожної кімнати окремо, оскільки є дві кухні та два санвузли. Нові броньовані двері.
Будинок житловий, збудований після 2021 року. Є панорамні вікна, вантажний ліфт. Можливо, є ліфт для пасажирів.
Поруч з будинком розташовані Приморський парк, море, зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики, дитячий садок, дві школи, супермаркети та різні заклади сфери обслуговування.
Квартира розташована на дві сторони: кухня-студія з гарним видом та друга кухня-студія з окремою спальнею, вікна якої виходять у внутрішній двір. Є балкон та лоджія. Встановлено душову кабіну.
2 кімнати
з ремонтом
78 / - / 19 м²
цегляна
поверх 9 з 10
5.2 млн грн
34 589 грн/м²
вул. Паркова / вул. 1-го Травня
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується велика дворівнева квартира з можливістю перепланування під особисті потреби, зокрема, можна облаштувати 4 або 5 спалень та велику кухню. Стан ремонту не вказано, але є можливість зробити його самостійно.
Квартира має індивідуальне газове опалення, з можливістю встановлення двоконтурного газового котла. В будинку є великий новий ліфт.
Меблювання відсутнє.
Продаж квартири.
Будинок розташований прямо біля моря, до пляжу 2 хвилини пішки. Поруч живуть сусіди.
Поруч з будинком розташовані супермаркет, магазини, кавярня, кафе та ресторани. До найближчої школи та дитячого садочка 7 хвилин.
Квартира має вид на море.
3 кімнати
без ремонту
150 / - / 15 м²
поверх 9 з 10
2.5 млн грн
33 358 грн/м²
вул. Паркова / вул. 1-го Травня
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та стан від будівельників, що надає ідеальну можливість для реалізації власного дизайн-проєкту. Кухня площею 30,4 м² може бути переобладнана на кухню-вітальню. Вікна енергозберігаючі.
Опалення в квартирі індивідуальне газове. Всі необхідні комунікації, такі як газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика та вивіз відходів, підведені до будинку. Асфальтована дорога забезпечує зручний підїзд.
Меблювання відсутнє. Мультимедіа також не встановлено.
Будинок новий, зведений у 2020 році з червоної цегли, що забезпечує відмінну тепло- та шумоізоляцію завдяки товщині стін 60 см. У будинку функціонує ліфт. Передбачено паркувальне місце.
Житловий комплекс розташований у районі з розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності знаходиться море, а також школа, дитячий садок, магазини, супермаркети та поліклініка.
Квартира двостороння, має балкон та лоджію, а також панорамні вікна.
1 кімната
без ремонту
75.1 / - / 30.4 м²
цегляна
поверх 5 з 10
власник
3 млн грн
38 316 грн/м²
вул. Паркова / вул. 1-го Травня
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має двостороннє планування та вільне планування від будівельників. З кухні студії площею 35 кв.м. можна зробити ще одну кімнату. У квартирі зроблена стяжка. Санвузлів два і більше.
Система опалення індивідуальна газова. Ліфт працює.
Меблювання відсутнє.
Продаж за переуступкою.
Будинок відноситься до житлового фонду від 2021 року. Будинок зданий.
До моря пять хвилин ходьби. Всі магазини в пішій доступності 5-10 хвилин.
Квартира двостороння з чудовим видом на море, особливо з спальні. Розташована на 7 поверсі. Квартира має простору прихожу 10 кв.м.
2 кімнати
без ремонту
77.2 / - / 35 м²
поверх 7 з 10
3 млн грн
37 973 грн/м²
вул. Паркова / вул. 1-го Травня
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 2-кімнатна квартира зі станом від забудовника. Санвузол роздільний.
Індивідуальне газове опалення.
Комісії для покупця не буде.
Квартира має панорамний вид на море.
2 кімнати
без ремонту
77.8 / - / 34 м²
поверх 4 з 10
2.3 млн грн
47 598 грн/м²
вул. Паркова / вул. 1-го Травня
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має перепланування, обєднану вітальню з прихожою для візуального розширення простору та створення сучасного відкритого інтерєру. Окрема спальня та окрема кухня, яка була збільшена за рахунок лоджії. Стан ремонту - під чистову обробку.
Система опалення індивідуальна газова з двоконтурним газовим котлом. Підключені центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід. Передбачено вивіз відходів.
Меблі відсутні.
Можливість успішної здачі квартири посуточно в літній період. Пропозиція від агентства нерухомості.
Престижний житловий комплекс "Парус" розташований на першій лінії від моря, за 3 хвилини пішки до міського пляжу. Будинок зданий в експлуатацію. Двір у майбутньому буде закритого типу.
Добре розвинена інфраструктура, центр міста в 10 хвилинах пішки.
Квартира з видом на море. До вартості квартири входить окреме коморе приміщення площею 3 кв.м.
2 кімнати
без ремонту
48 / - / 12 м²
цегляна
поверх 2 з 10
2.5 млн грн
32 831 грн/м²
вул. Паркова / вул. 1-го Травня
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та 2 санвузли. Стан ремонту - після будівельників, що ідеально підходить для реалізації власного дизайну. Квартира простора та світла.
У будинку є газ, центральний водопровід. Система опалення - індивідуальне газове.
Меблювання відсутнє.
Продаж квартири. Деталі за телефоном.
Сучасний житловий комплекс Парус, збудований після 2021 року. Будинок зданий. Передбачено ліфт, вантажний ліфт, панорамні вікна.
Квартира має балкон та лоджію. Передбачені панорамні вікна.
2 кімнати
без ремонту
75 / - / 35 м²
цегляна
поверх 5 з 10
2 млн грн
44 917 грн/м²
вул. Паркова / вул. 1-го Травня
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування, де кухня та кімната збільшені за рахунок лоджії. Стан ремонту - після будівельників, що означає вільне планування від будівельників.
Опалення індивідуальне газове, забезпечується двоконтурним газовим котлом. Також є централізоване газопостачання, центральний водопровід, центральна каналізація та електрика.
Меблі в квартирі відсутні.
Квартира продається. Можливе успішне використання для посуточної здачі в літній період.
Будинок розташований у престижному житловому комплексі "Парус" на першій лінії від моря, за 3 хвилини пішки до міського пляжу. Двір у майбутньому буде закритим. Будинок зданий в експлуатацію.
Житловий комплекс має добре розвинену інфраструктуру, поруч центр міста (10 хвилин пішки).
Квартира має панорамні вікна, що виходять у внутрішній двір. До вартості квартири входить окреме кладове приміщення площею 5 кв.м. Також є балкон та лоджія.
1 кімната
без ремонту
45 / - / 16 м²
цегляна
поверх 9 з 10