Продаж квартир в ЖК Паркова Алея
274 оголошення по 66 квартирах
можливий продаж по єОселя
4.9 млн грн
69 470 грн/м²
вулиця Героїв Миколаєва, 129-А корпус 10, 12, 13, 14, 15
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається велика 2кім квартира в Жк Паркова Алея, здана секція, сусіди проживають
ГАЗИФІКОВАНА
зручний 3 поверх - ліфт запущено
площа 70м2
ціна 110.000$
раціональне внутрішнє планування, дві окремі кімнати, простора кухня, санвузол та гардеробна кімната
у квартирі ніхто не проживав, по техніці є все необхідне
підігрів підлоги повністю по усьому периметру
зі спальні кімнати є великий відкритий балкон з виглядом на річку
це чудовий варіант квартири для власного проживання, поруч школа та садочок, зупинка громадського транспорту, багато мінімаркетів на самій території жк, або ж вигідно здавати в оренду
2 кімнати
з ремонтом
70 / 31.1 / 15.1 м²
цегляна
поверх 3 з 12
2023 Рік будівництва
власник
1.9 млн грн
48 112 грн/м²
вулиця Героїв Миколаєва, 129А, корпус 11, 7, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Зручне планування, будинок зданий, охайні під’їзди, ліфт.
Розвинена інфраструктура та хороша локація — відмінний варіант як для проживання, так і для інвестиції під оренду.+переоступка
1 кімната
40 / - / 10 м²
цегляна
поверх 8 з 14
2025 Рік будівництва
2.1 млн грн
50 677 грн/м²
вулиця Героїв Миколаєва, 129А, корпус 11, 7, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1 кім квартиру в зданому будинку з індивідуальним газовим опаленням. Всі комунікації запущені. Ліфт працює. Зручний 4 поверх. Квартира має комфортне планування, що дозволяє перепланувати її в функціональну півтори кімнатну квартиру.
1 кімната
без ремонту
41.9 / 16.5 / 13 м²
цегляна
поверх 4 з 11
2025 Рік будівництва
5.2 млн грн
82 117 грн/м²
вулиця Героїв Миколаєва, 129А, корпус 11, 7, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається стильна 2-кімнатна квартира в ЖК “Паркова Алея”
Пропонується до продажу сучасна та повністю укомплектована 2-кімнатна квартира в одному з найпопулярніших житлових комплексів міста — ЖК “Паркова Алея”.
Поверх: 8
Площа: 63,3 м²
Індивідуальне опалення
Квартира з якісним дизайнерським ремонтом та максимальним наповненням — ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
Квартира не потребує жодних додаткових вкладень — можна одразу заїжджати та жити.
Зручна локація, поруч вся необхідна інфраструктура: магазини, школи, дитячі садки, зона відпочинку.
Чудовий варіант для тих, хто цінує комфорт, стиль та готові рішення.
2 кімнати
з ремонтом
63 / 30 / 14 м²
цегляна
поверх 8 з 11
2025 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
можливий продаж по єОселя
3.5 млн грн
41 523 грн/м²
вулиця Героїв Миколаєва, 129А, корпус 11, 7, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
продається велика 3кім квартира в жк Паркова Алея, здана секція, сусіди проживають, ліфт запущено
площа 85м2
поверх 9/12
ціна 79.800$
квартира дуже світла, східно-західна сторона, панорамні вікна, два санвузла
всього 940$/м2
дуже багато вікон та денного світла
3 кімнати
без ремонту
85 / 46 / 16 м²
цегляна
поверх 9 з 14
2025 Рік будівництва
3.3 млн грн
81 277 грн/м²
вулиця Героїв Миколаєва, 129А, корпус 11, 7, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу стильна та комфортна 2-кім квартира в м. Івано-Франківськ ЖК Паркова Алея!
Виконано сучасний ремонт з використанням якісних матеріалів. Встановлено меблі та техніку: пральна машина, посудомийна машина, холодильник, мікрохвильова піч, духова шафа, варильна поверхня, витяжка. Також доставиться ліжко.
Основні переваги:
- індивідуальне газове опалення — тепло та економія в будь-яку пору року;
- тепла підлога ;
- відеоспостереження та охайний підʼїзд;
Всі комунікації (світло, газ та вода) підключені та функціонують.
Будинок розташований у затишному районі з виходом до річки Бистриця-Надвірнянська, де можна прогулятися чи відпочити на природі. Поруч зупинки громадського транспорту, магазини, школа, дитячий садок та місця для дозвілля.
Ідеальний варіант для власного проживання чи як інвестиція під оренду — комфорт, безпека та гарна локація в одному
1 кімната
з ремонтом
40.2 / 16 / 17 м²
цегляна
поверх 9 з 11
2024 Рік будівництва
4.9 млн грн
69 470 грн/м²
вулиця Героїв Миколаєва, Будинок 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
📐 Площа — 70 м²
🏢 Поверх — 3/11
💰 Ціна — 110 000 $
Сучасна квартира з дизайнерським ремонтом у затишній локації біля річки — ідеальний варіант для комфортного життя ✨
Переваги:
✔️ 2 окремі кімнати
✔️ індивідуальне газове опалення