Зараз 9:00 — хвилина мовчання
Будь ласка, зупинімось і вшануємо пам’ять усіх, хто загинув через війну росії проти України. Пам’ятаємо.

ЖК ОРАНЖЕРЕЯ

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК ОРАНЖЕРЕЯ додано до списку порівнянь
Кількість проєктів у вашому списку:
Перейти до порівнянь
Відділ продажу
Пн - Пт: 10:00 - 17:00
Сб: 10:00 - 16:00
Нд: вихідний
Продажі відкриті
2 будинки будуються
4 будинки в проєкті

ЖК ОРАНЖЕРЕЯ

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК ОРАНЖЕРЕЯ додано до списку порівнянь
Кількість проєктів у вашому списку:
Перейти до порівнянь
Відділ продажу
Пн - Пт: 10:00 - 17:00
Сб: 10:00 - 16:00
Нд: вихідний
Продажі відкриті
2 будинки будуються
4 будинки в проєкті

Продаж квартир від забудовника

Оновлено 05.05.2026, курс перерахування 44,43 грн/$
Вказати неточність
Проєкт від:
від 44 000 грн/м²
грн
$
1-кімнатні
30 — 64 м²
52 000 — 79 100 грн/м²
від 1.82 млн грн
2-кімнатні
66 — 84 м²
45 200 — 63 550 грн/м²
від 3.54 млн грн
3-кімнатні
93 — 106 м²
44 000 — 56 850 грн/м²
від 4.07 млн грн
Комерція
43 — 503 м²
80 000 — 142 200 грн/м²
від 5.46 млн грн
Комори
4 — 14 м²
40 000 — 53 300 грн/м²
від 143 тис. грн
Паркінги
12 — 20 м²
48 000 — 62 200 грн/м²
від 711 тис. грн

Умови фінансування

Історія зміни мінімальної ціни у ЖК ОРАНЖЕРЕЯ, грн/м²

Київ, червень 2023 - квітень 2026
ЛУН Статистика
червень 23
липень
серпень
вересень
жовтень
листопад
грудень
січень 24
грудень
січень 25
грудень
січень 26
лютий
березень
квітень

Розташування та генплан

Київ Солом'янський р-н Шулявка вул. Миколи Василенко, 2

Характеристики проєкту

Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі

Документи

Станом на лютий 2026
Вказати неточність

Статус будівництва

Оновлено 05.05.2026
Вказати неточність
Дивитись всі

Акції та спецпропозиції забудовників

Найважливіші оновлення ЖК ОРАНЖЕРЕЯ
Акції, знижки та спецпропозиції
Нові фотографії з будівництва, аерообльоти
Оновлення цін від відділу продажу
Оновлення документів в реєстрах