Продаж квартир від забудовника
Ціни вказані при 100% оплаті з урахуванням усіх знижок станом на 14.09.2020
Повідомити про неточність
13 500 — 15 000 грн/м²
Статистика
Дата введення:
4 кв. 2020
3 кв. 2021
Розташування
вул. Олімпійська, 6
Повідомити про неточність
можете обрати будинок
ЖК Олімпійський генплан
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва
Оновлено 14.09.2020: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Олімпійський ще шукають як ЖК Еллада
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Олімпійський» в Харкові зводиться в районі «Нові будинки» поруч з проспектом Льва Ландау, за адресою вулиця Олімпійська, 6.

Новобудова знаходиться в кілометрі від станцій метро «Палац спорту» та «Московський проспект». У двох-трьох хвилинах ходьби працює міська поліклініка, до навчального закладу менше трьохсот метрів. Неподалік розташовуються два дитячі садочки, до Палацу спорту не більше півкілометра, а в восьмистах метрах є кінотеатр.

«Олімпійський» – житловий комплекс комфорт-класу. Будинки мають по десять поверхів і розташовані буквою «П» – таким чином, вони відгороджують простір двору від вулиці і шуму.

У ході будівництва багатоповерхового будинку застосовується традиційна технологія зведення з цегли в поєднанні з сучасними інноваційними способами. Міжквартирні стіни виконуються з гранітобетонних блоків, а в якості матеріалу для перегородок використовуються гіпсові плити KNAUF.

Будинок зводиться відповідно до сучасних норм енергозбереження, що дає можливість знизити вартість комунальних послуг. Фасад будівлі надійно утеплюється пінопластом і мінеральною ватою, в вікна встановлюються двокамерні енергозберігаючі склопакети – відгуки про якість будівельних робіт можна прочитати на форумах пайовиків.


Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Еллада
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування