ЖК Новий квартал

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Новий квартал додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Все продано
Збудовано, введено в експлуатацію

ЖК Новий квартал

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Новий квартал додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Все продано
Збудовано, введено в експлуатацію
Продаж квартир від забудовника
Вказати неточність
Проєкт від:
Розташування та генплан
Вказати неточність
Генплан
Орієнтири
Аерообліт
Мапа
Супутник
ЖК Новий квартал генплан
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі
Статус будівництва
Оновлено 29.04.2020
Вказати неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із ЖК Новий квартал
Про проєкт
ЖК Новий квартал ще шукають як Новий Квартал
Вказати неточність

У селищі Котовського зводять велику новобудову, що займає площу 1485 кв. м і складається з 5 секцій на 10 поверхів. Купити квартиру в ЖК «Новий квартал» у м. Одеса від забудовника «Чорномор’я Плюс» під силу багатьом, адже будинок відноситься до економ-класу і вартість житла тут прийнятна. Будівля знаходиться на відстані декількох кілометрів від моря, хоча вдале транспортне сполучення дозволяє дістатися до центрального – Лузанівського пляжу за 30-40 хвилин.

Стіни будинку виконані з керамічної цегли, фасади утеплені пінопластом з нанесенням гладкої штукатурки і стійкої фарби. Опалення в ЖК на вул. Бочарова, 21б у м. Одеса централізоване, але проєктом передбачено встановлення ультразвукових лічильників для обліку витрат тепла. Це в комплексі із зовнішнім утепленням і заскленням будинку якісними металопластиковими вікнами суттєво знизить показники енергоспоживання.

Житловий комплекс «Новий квартал» в Одесі складається з 209 квартир на 1, 2 і 3 кімнати. Чітко розмежований простір, великі коридори, кухні й балкони – все це робить планування помешкань практичними й функціональними. У квартири заводять усі інженерні комунікації, виконується стяжка підлоги, встановлюються опалювальні прилади і вхідні двері.

«Новий квартал» – житловий комплекс, де передбачене озеленення прибудинкової території, обладнання місць для відпочинку, дитячих і спортивних майданчиків, наземного паркінгу, а також приміщень для консьєржів у кожній секції. Неподалік від комплексу знаходяться відділення банків, аптеки, магазини, школи, дитячі садки й зупинки громадського транспорту, що свідчить про високий рівень розвитку інфраструктури в мікрорайоні.

Продаж квартир у ЖК «Новий квартал», ціни на них, хід будівництва й умови укладення угод уже активно обговорюють на форумах Одеси. Тут можна ознайомитися з відгуками тих, хто вже став власником житла в новобудові, і задати необхідні питання. Детальну інформацію про нерухомість, фотографії комплексу й плани квартир можна знайти на офіційному сайті забудовника.

Дивитись всі