Ціни на типові проєкти містечка
Ціни від забудовника станом на 12.01.2021
Повідомити про неточність
Дуплекси
Розташування
вул. Шевченка
Повідомити про неточність
Характеристики
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва будинків
Оновлено 26.09.2019: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Дуплекси 0 0 18
Акції та спецпропозиції забудовників
Про котеджне містечко

Котеджне містечко «Нова Конопниця» розташоване у мальовничому передмісті м. Львова - всього у 4,5 км від кільцевої дороги по вул. Городоцькій і 12 км від центру міста. Село Конопниця, у яком будуються 22 спарених котеджі (дуплекси), серед місцевих мешканців називається «царським селом» завдяки шикарному лісовому масиву, близькості до міста, а також заможним будинкам.

Котеджі мають власні земельні ділянки (від 400 до 1000 м2) оптимальний метраж помешкання (~125 м2), зручне планування, багато варіантів опалення.

Престижне передмістя має чудове транспортне сполучення, оскільки с. Конопниця розташоване на міжнародній трасі M11, що веде до митного переходу Шегині з Республікою Польщею (68 км). Котеджне містечко «Нова Конопниця» знаходиться у 500 м від цієї транспортної артерії; до неї від котеджів забудовник після закінчення будівельних робіт прокладе якісну під’їзну дорогу.

Недалеко від котеджного містечка (у 4,5 км, на кільці вул. Городоцької м. Львова) знаходяться найбільші гіпермаркети області - «Метро» та «Епіцентр» - всього 5 хв. на авто. До аеропорту – 8,8 км (15 хв. на авто), до залізничного вокзалу – 11 км (17 хв. на авто).

У с. Конопниця діють: загальноосвітня школа 1 ступеню, фельдшерсько-акушерський пункт, аптеки, Народний дім, бібліотека, сільська рада, відділення кількох банків. До послуг мешканців магазини, перукарні, готель, кафе-ресторан, центр зелених насаджень, автосервіс, шиномонтаж.

Котеджі у «Новій Конопниці» - це ідеальний вибір для тих, хто працює у Львові чи навчає там дітей; це чудовий вибір для тих, хто цінує чисте лісове повітря і бажає мати власну земельну ділянку під барбекю і квіти; це прекрасне рішення для тих, хто має 2 і більше авто у родині, бо тепер вони будуть мати захищену прибудинкову парковку. Котедж у «Новій Конопниці» - це престижний район, приємне сусідство і заміський затишок при міському комфорті!

Дивитись все
Разом з цим КМ переглядають
Поруч із КМ Нова Конопниця
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування