Розташування та генплан
просп. Незалежності, 116а
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Незалежний генплан
Карта
Супутник
Центральна площа
15 хв
35 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 03.09.2020: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Независимый
Про житловий комплекс
ЖК Незалежний ще шукають як ЖК Независимый
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Незалежний» в Чернівцях знаходиться в двох з половиною кілометрах від Ратуші, поруч з перетином вулиці Сторожинецька та проспекту Незалежності.

Новобудова розташовується в гарному районі з прекрасною екологією. Поблизу є важливі соціально-побутові об'єкти, поруч автобусна зупинка і зручна транспортна розв'язка. По сусідству знаходиться коледж, школа, магазини, дитяча лікарня, кафе і відділення банків.

«Незалежний» – житловий комплекс з сучасними квартирами комфорт-класу. Новобудова складається з одного дев'ятиповерхового будинку, який споруджується з екологічно безпечних матеріалів.

Технологія монолітного лиття залізобетону, яка застосовується при створенні каркаса, гарантує високу сейсмостійкість і тривалий період експлуатації. Відгуки на тематичних форумах підтверджують відмінну якість будівельних робіт.

У ході будівництва цегляні стіни будівлі утеплюються пінополістиролом, скління вікон проводиться енергозберігаючими склопакетами. Це забезпечує невелику вартість комунальних послуг за рахунок значного зниження витрат на опалення в зимовий період і зменшення споживання електроенергії влітку майже в два рази.

Територія комплексу повністю упорядкована, виконано озеленення, прокладені проїзди і пішохідні доріжки. Обладнані гостьові паркувальні місця, дитячі ігрові майданчики, місця для заняття фізкультурою і зони відпочинку.

Купити квартиру в ЖК «Незалежний» в м. Чернівці від забудовника ТДВ «ПМК-76» можна в одному з офісів компанії. Їх адреси вказані на офіційному сайті, на якому також можна побачити фото новобудови.

У комплексі є комфортабельні 1-2-3-кімнатні квартири з ергономічними плануваннями і стелями висотою три метри. Житло обладнане індивідуальними системами опалення, всі інші інженерні комунікації підключаються до міських мереж.

Уточнити варіанти оплати, за допомогою яких проводиться продаж квартир в ЖК «Незалежний», ціни і параметри пропонованого житла можна по телефону компанії, що вказаний на сторінках сайту.