ЖК Мрія

Розташування та генплан
вул. Халтуріна, 6, вул. Батицького, 5
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Мрія генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 07.04.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Мрия
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Мрія ще шукають як ЖК Мрия
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Мрія» в Харкові розташований за адресою вулиця Халтуріна, 6 і вулиця Батицького, 5. Він знаходиться по сусідству з відділенням банку, школою, дитячим садочком, медичними установами, спортивним комплексом, кількома магазинами і торгово-розважальним центром. Поруч з новобудовою зупинка громадського транспорту, є зручний виїзд на Салтівське шосе, по якому можна без перешкод дістатися в будь-який район міста.

«Мрія» – житловий комплекс комфорт-класу, який створений в результаті реконструкції старих будівель. Це чотири будинки з керамічної цегли, в яких було замінено практично все, за винятком несучих стін.

Фасади будинків покриті шаром пінополістиролу та мінеральної вати, який є найефективнішим утеплювачем, що застосовується в ході будівництва житлової нерухомості. Його використання дозволяє значно зменшити вартість комунальних послуг, залишаючи при цьому громадянам з невисокими доходами можливість купити квартиру в ЖК «Мрія» в м. Харків від забудовника за низькою ціною.

Реконструкція була повністю завершена в першій половині 2016 року. Фотографії, які викладені в соціальних мережах і на форумах, демонструють високу якість проведених робіт.

До реалізації пропонуються 1-кімнатні гостинки різної площі та планувань. Усі квартири мають власні санвузли – в найбільш компактних встановлені душові кабіни, а великі за площею апартаменти обладнані ванними. Квартири реалізуються зі встановленими металевими вхідними дверима і двокамерними склопакетами. Опалення забезпечує власні котли з погодозалежною автоматикою.

Продаж квартир у ЖК «Мрія», ціни яких встановлюються з урахуванням чорнового оздоблення, здійснюється в офісі. Його адреса та номери телефонів вказані на офіційному сайті. Там же можна уточнити актуальну на сьогодні вартість і умови придбання.

Відгуки мешканців про ЖК «Мрія» варто пошукати на форумах, що присвячені обласній нерухомості.

Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування