Розташування та генплан
вул. Рубчака, 21, 23, 25
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Львівська Мрія (Рубчака) генплан
Карта
Супутник
Аквапарк "Пляж"
10 хв
25 хв
Палац Спорту
10 хв
40 хв
ТЦ «Південний»
15 хв
40 хв
Згорнути
Характеристики проєкту
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 04.10.2017: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Львівська Мрія (Рубчака)
Про проєкт
ЖК Львівська Мрія (Рубчака) ще шукають як Львивська Мрия
Повідомити про неточність

Найменування нового житлового комплексу «Львівська мрія» говорить само за себе. При його спорудженні були враховані всі передові тенденції для того, щоби дати мешканцям по-справжньому комфортне, і що головне – доступне житло. Оптимальні ціни дозволяють купити квартиру в ЖК «Львівська мрія» в м. Львів від забудовника без переплат і посередників. Новобудова знаходиться в перспективному і спокійному районі міста – Франківському. Це місце багате на облаштовану інфраструктуру, тому все, що необхідно, буде у мешканців завжди під рукою. Присутність розвиненого транспортного сполучення дає можливість потрапити в будь-яку точку Львова без затримок.

«Львівська мрія» - житловий комплекс, який відноситься до бізнес класу нерухомості, який розташувався на вулиці Рубчака 21, 23 і 25. На території ділянки навколо дому є місткий наземний паркінг і зона відпочинку. Будівельна компанія зуміла доповнити і без того розвинену інфраструктуру району. Будуючи житловий комплекс «Львівська мрія», спеціалісти використали екологічно безпечні, витривалі матеріали, які будуть служити мешканцям будинку довгий час. Перевірена роками цегляна технологія будівництва дозволила збудувати теплий і довговічний дім. Він був додатково утеплений за допомогою пінопласту. Теплі стіни в комбінації з індивідуальнім опаленням зробили життя в новобудові дійсно комфортним.

В квартирах висоті стелі. В будинку передбачене просторе планування квартир на одну, дві та три кімнати. Мешканці можуть самостійно доповнити планування житла за власним смаком. Перед кожним новим мешканцем відкривається широке поле для фантазій, щоби створити житло своєї мрії. Дізнатись більше про житловий комплекс, подивитись на хід будівництва і те, як відбувається продаж квартир в ЖК «Львівська мрія», ціни та фотографії новобудови можна на офіційному сайті забудовника. Познайомитись з відгуками покупців можна на міському форумі міста Лева.

Поширені питання