Розташування та генплан
вул. Волгоградська, 26а
Можете обрати будинок
ЖК Лермонтово генплан
Карта
Супутник
Майдан Героїв
5 хв
16 хв
Характеристики проєкту
Статус будівництва
Збудовано
Введено в 2013
Поштову адресу не надано
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Лермонтово
ЖК Олександрівський 2
Олександрівський
ЖК Олександрівський 2
CBS
Від 806 тис. грн
1 будинок збудовано, 4 в проєкті, 3 зупинено
ЖК Central
Вознесенівський
ЖК Central
GEOS
Від 905 тис. грн
2 будинки збудовано, 2 в проєкті
ЖК Comfort City
Знижка до 7%
%
Дніпровський
ЖК Comfort City
Sensar
Від 1.32 млн грн
1 будинок збудовано
ЖК Престиж
Енергодар
ЖК Престиж
1 будинок збудовано
ЖК Legenda
Вознесенівський
ЖК Legenda
R1 Group
Від 2.13 млн грн
3 будинки будується, 2 в проєкті
Ще про цей проєкт
Про проєкт
ЖК Лермонтово ще шукають як Лермонтово

Житловий комплекс «Лермонтово» розташований у самому центрі міста і в той же час в стороні від жвавих трас та доріг. Поруч з комплексом — ландшафтний парк, Запорізький цирк та театр юного глядача. Три нижні поверхи комплексу відведено під торговельно-офісні приміщення, а на території працюють дитячі гуртки, творчі студії, освітні курси для підлітків та дорослих.

Інфраструктура

Мешканцям «Лермонтово» не доведеться далеко їздити за продуктами, адже продуктові магазини будуть на нижніх поверхах новобудови, а за 3 хвилини автомобілем розташований продуктовий ринок «Критий». За декілька хвилин на авто працюють кілька продуктових супермаркетів: до «АТБ-маркету» — 4 хвилини на авто, до «Варус» — 6 хвилин, а до «Сільпо» можна доїхати за 9 хвилин.

За 3 хвилини автомобілем від житлового комплексу розташований ТРЦ «Україна» з кафе, піцерією, ресторанами та продуктовим супермаркетом «Сільпо». До ТРЦ «Аврора» з фуд-кортом, кінотеатром Multiplex та дитячим спортивно-розважальним комплексом Smile Park можна доїхати за 9 хвилин.

За 2 хвилини пішого ходу розташований освітній центр Brain Academy. До найближчого до новобудови дитячого садка №6 «Капітошка» автомобілем 3 хвилини, а за 7 хвилин на авто розташовані дитячі садки №126, №145, №162 та «Логос», а також дитячий садок-ясла №281 «Журавлик». До школи малюка підготують в центрі розвитку та навчання «Веселка», до якого можна доїхати за 3 хвилини.

Для школярів за 3-4 хвилинах на авто школа №41, гімназія №28 та навчально-виховний центр, а до гімназії №27 «Інтелект» автомобілем 7 хвилин. Займатися музикою малюки зможуть в дитячій музичній школі №2, до якої автомобілем 5 хвилин.

За декількох хвилин автомобілем від «Лермонтово» кілька цікавих місць міста: Запорізький цирк, міський художній музей, три кінотеатри, дитячий ботанічний сад, набережна Дніпра, а за 6 хвилин — спортивний комплекс «Юність», в якому проходять різні спортивні заходи.

Особливості

  • вдале розташування — 4 хвилини пішки до зупинок громадського транспорту, 5 хвилин на авто до центру міста

  • упорядкована територія та під'їзди, мармурова обробка холів

  • для захисту інтересів власників створено ОСББ, всі технічні проблеми вирішує власна приватна сервісна служба

  • опалення та гаряче водопостачання — автономна газова котельня Wissman

  • система відеоспостереження охоплює кожен куточок будинку та прилеглої території, цілодобовий пост охорони в холі, консьєрж-сервіс

  • дворівневий підземний паркінг на 120 паркомісць зі зручним заїздом, цілодобовою охороною та швидкісним ліфтом, що піднімається до верхнього поверху

Поширені питання