Розташування та генплан
вул. Віри Інбер, 5
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Ланжерон генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Соборна площа
15 хв
25 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 06.11.2020: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
вул. Віри Інбер, 5
Збудовано
Введено в 1 кв. 2011
Надано поштову адресу
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Поруч із ЖК Ланжерон
Разом з цим ЖК переглядають
Про проєкт
ЖК Ланжерон ще шукають як Ланжерон
Повідомити про неточність

На відстані 500 метрів від чорноморського узбережжя між пляжами «Відрада» й «Ланжерон» розташована респектабельна новобудова. Купити квартиру в ЖК «Ланжерон» у м. Одеса від забудовника Graf development варто хоча б заради того, щоб щодня милуватися прекрасними пейзажами, що відкриваються з вікон, і вдихати свіже морське повітря.

Вартість помешкань у ЖК на вул. Віри Інбер, 5 у м. Одеса досить висока, але це пояснюється розташуванням будинку в першій береговій лінії, особливим плануванням квартир, високорозвиненою внутрішньою інфраструктурою і гарними експлуатаційними показниками нерухомості.

«Ланжерон» – житловий комплекс, що складається з двох секцій на 17 і 18 поверхів. У них розміщені 1-2-3-кімнатні квартири, приміщення під офіси та підземний паркінг на 3 рівні. Стіни новобудови зведені з цегли й утеплені пінополістиролом. Забудовник виконав засклення будівлі металопластиковими віконними конструкціями і встановив систему автономного опалення.

Житловий комплекс «Ланжерон» в Одесі позиціонується як преміальна нерухомість, тому будівельна компанія приділила багато уваги забезпеченню високого рівня комфорту для мешканців: створено затишні зелені території для прогулянок і відпочинку, обладнано дитячі майданчики й гостьовий паркінг, впроваджено систему безпеки.

Нерухомість уже введена в експлуатацію, зараз ведеться продаж квартир у ЖК «Ланжерон», ціни можна дізнатися за телефоном відділу реалізації житла. На офіційному сайті забудовника представлені його контакти. Інформацію про новобудову розміщують і на міських форумах Одеси, де новоспечені власники діляться відгуками й фотографіями квартир.

Поширені питання