Розташування та генплан
вул. Івана Акінфієва (Фучіка), 30а
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Лайтхаус генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Європейська площа
10 хв
25 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 08.03.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Поруч із ЖК Лайтхаус
Разом з цим ЖК переглядають
Ще про цей ЖК
Про проєкт
ЖК Лайтхаус ще шукають як Лайтхаус
Повідомити про неточність

Житловий комплекс Лайтхаус в Дніпропетровську розташований в одному з найкомфортабельніших районів міста недалеко від Парку ім. Шевченка. Проєктом будівництва враховані всі сучасні вимоги комфорту і безпеки, продумана функціональність планувань квартир.

Забудовник ЖК Лайтхаус на вул. Фучика, 30 залишив за власниками можливість по-своєму планувати простір – об'єднувати житлові приміщення сусідніх квартир, вибираючи відповідний дизайн, відштовхуючись від власних побажань. На внутрішній території проведений комплексний благоустрій з елементами ландшафтного дизайну. Встановлені ігрові центри для дітей. Ведеться цілодобова охорона об'єкту. Лаунж зона на даху будинку, місткий паркінг і близьке розташування до багаточисельних кафе, ресторанів, дитячого саду, школи і паркової зоні роблять продаж квартир в ЖК Лайтхаус настільки бажаним серед жителів і гостей міста.

Ще одна перевага новобудови – зручність транспортної розв'язки. Звідси легко можна добратися в будь-яку частину міста без пробок і заторів.

Вирішивши купити квартиру в ЖК Лайтхаус від забудовника, відвідайте офіційний сайт об'єкту, на сторінках якого є вся інформація про ціни і можливості оплати. У нашому каталозі ви знайдете дані про хід будівництва висотки.

На місцевому тематичному сайті в розділі нерухомості ведеться обговорення цього будинку з детальними відгуками від власників і потенційних покупців. Перш ніж прийняти остаточне рішення про покупку квартири, рекомендуємо вивчити всю інформацію про об'єкт.

Поширені питання