Продаж квартир від забудовника
Оновлено 28.04.2021
Повідомити про неточність
13 000 — 13 800
Дата введення:
3 кв. 2021
Розташування та генплан
вул. Тернопільська, 34а
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Комфорт генплан
Парк імені Тараса Шевченка
10 хв
25 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 28.04.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс

Перше, що кидається в очі в ЖК «Комфорт», це його опорядження: на світлому фоні контрастно виділяються темно-коричневі і дерев'яні елементи, а багаторівнева конструкція фасаду добре поєднується з панорамним заскленням по всьому будинку. Територія комплексу упорядкована зонами відпочинку з зеленими насадженнями по всьому периметру. Проєктом передбачена автомобільна стоянка і гаражні бокси, тому двір буде вільний від машин.

Інфраструктура

ЖК «Комфорт» розташований в тихому районі з добре розвиненою інфраструктурою. Поруч знаходиться Львівське шосе, по якому можна доїхати до центру міста за 10 хвилин на авто або за 20 хвилин на громадському транспорті.

За декілька кроків від будинку школи №27, №24 та «Гармонія», для випускників поруч університет економіки і підприємництва. До дитячих садків №40 та «Колобок» всього 7-10 хвилин пішки.

Медичну допомогу можна отримати в найближчій поліклініці №4 в 800 м від будинку або приватних медичний центрах Medical World і Maria.

У сусідніх будинках відкрито безліч продуктових магазинів і супермаркетів, із закладів — кафе «Едельвейс», ресторани Fish&Meat, «Шотландія». За 5 хвилин на машині ви доїдете до великого речового ринку.

Зайнятися спортом можна в спортивному залі Shpak Gym або на стадіоні біля комплексу.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Комфорт
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування