Продаж квартир від забудовника
Оновлено 03.06.2021
Повідомити про неточність
12 500 — 14 000
Дата введення:
Введено
2 кв. 2021
3 кв. 2022
3 кв. 2023
Розташування та генплан
вул. Івана Похитонова, 5
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Ковалівський генплан
Карта
Супутник
Площа Героїв Майдану
5 хв
16 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 18.05.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
ЖК Сузір'я 2020
ЖК Сузір'я 2020
Старт продажу
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Ковалівський ще шукають як ЖК Набережний квартал у Кіровограді
Повідомити про неточність

Новий ЖК «Ковалівський» від CBS Холдингу, розташований в самому центрі міста, на вул. Юрія Олефіренко, навпроти парку. Якщо ви хочете сучасне житло комфорт-класу в центрі міста - ЖК «Ковалівський», ваше оптимальне рішення.

Навпроти будинку розташовується парк «Ковалівський», де часто проводять сімейні розважальні заходи, державні свята. Для комфортних прогулянок на території парку створено атракціони, дитячі майданчики і невеликі кафе.

Ковалевський включає в себе 7 секцій по 10 та12 поверхів. При будівництві комплексу використовуються надійні енергозберігаючі матеріали. Фасад оформлений клінкерною облицювальною цеглою двох кольорів, утеплення виконано з екологічно чистої мінеральної вати, панорамне скління. У комплексі встановлюються газові котли від провідних світових виробників. Планування квартир вільні, що дає можливість втілювати власні дизайнерські проєкти, висота стель 2.8 м. Площа квартир коливається від 43 до 190 м².

ЖК «Ковалівський» розташований в мікрорайоні з розвиненою соціально-побутовою інфраструктурою поруч знаходяться школи (№20, 14), дитячі садки (№17, 24), супермаркети, банки, аптеки, філармонія, для любителів спорту недалеко розташований стадіон «Зірка».

Зручна транспортна розв'язка і центральне розташування забезпечує великий потік людей, що є безсумнівним плюсом для власників комерційних приміщень.

Власникам автомобілів також буде легко побудувати маршрут від ЖК Ковалівський в різні райони міста, завдяки виїздів до основних доріг: вулиці Вокзальна, Євгена Чикаленка, пр-т Винниченка.

Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування