Розташування та генплан
вул, Серпова, 4
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Квант генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 28.08.2020: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Квант
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс

Житловий комплекс «Квант» у Харкові зводиться по вулиці Серпова, 4, в центральному районі, в семи хвилинах пішки від метро «Наукова» і поруч з ХНУРЕ – одним із провідних вищих навчальних закладів України.

Новобудова знаходиться в місцевості з насиченою соціально-побутовою інфраструктурою. Поблизу торговий центр, магазини, супермаркети, є школа і дитячий садочок, неподалік поліклініка, спортивний комплекс, сучасний басейн. У трьохстах метрах проспект Науки, по якому або на автобусі, або ж на особистому транспорті жителі зможуть швидко дістатися в будь-яку іншу точку міста.

«Квант» – житловий комплекс сегмента комфорт, який представляє собою десятиповерховий двосекційний будинок, що споруджується за монолітно-каркасною технологією. Застосовувані в ході будівництва екологічно безпечні сучасні матеріали забезпечують високу міцність, привабливий зовнішній вигляд. Стіни будівлі зводяться з пінобетону, що має відмінні звуко- і теплоізоляційні властивості. Фасади додатково утеплюються, що ще більше зменшує витрати на опалення і знижує вартість комунальних послуг.

Купити квартиру в ЖК «Квант» у м. Харків від забудовника «ФЛАС» можна на будь-який смак. До реалізації пропонуються 1-2-3-кімнатні апартаменти найрізноманітніших планувань, є можливість об'єднання сусідніх квартир. До здачі комплексу в експлуатацію замовнику надано право змінити базове планування апартаментів за своїм бажанням.

У список варіантів житла, яке запропоновано компанією, входять компактні мебльовані квартири, що вже готові до проживання. У них встановлено все необхідне обладнання й прилади обліку.

На офіційному сайті забудовника «ФЛАС» розміщена інформація про умови, відповідно до яких здійснюється продаж квартир у ЖК «Квант», ціни, що актуальні сьогодні, фотографії комплексу та реалізованих апартаментів.

Відгуки пайовиків про новобудову варто пошукати на тематичних форумах міста.

Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування