ЛУН Асистент
Не знайшли те, що шукали? Наші менеджери допоможуть.
Написати
Розташування та генплан
Генплан
Орієнтири
Мапа
Супутник
ЖК Калинова Слобода генплан
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Статус будівництва
1 черга (22 будинки)
1 черга (22 будинки)
Збудована
Введено в 2014
Надано поштову адресу
2 черга (34 будинків)
2 черга (34 будинків)
Збудована
Заплановано в 4 кв. 2016
Не введено
3 черга(5 будинків)
3 черга(5 будинків)
Збудована
Заплановано в 4 кв. 2017
Не введено
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із ЖК Калинова Слобода
ЖК Parus
Blago
ЖК Parus
Від 3.76 млн грн
Міське озеро
ЖК HydroPark DeLuxe
Знижка 10% для військових
Вертикаль
ЖК HydroPark DeLuxe
Від 1.91 млн грн
Міське озеро
ЖК Козацький
Знижка 5%
Socium Developer
ЖК Козацький
Бам
Від 1.03 млн грн
Парк ім. Тараса Шевченка
ЖК Долішній
Нова черга
Знижка 5% для ЗСУ
VAMBUD
ЖК Долішній
Крихівці
Від 1.09 млн грн
ЖК ЛИПКИ 2
Ярковиця
ЖК ЛИПКИ 2
Від 1.19 млн грн
Парк ім. Тараса Шевченка
Ще про цей проєкт
Про проєкт
ЖК Калинова Слобода ще шукають як Калинова Слобода

Житловий комплекс «Калинова Слобода» в Івано-Франківську розташований в екологічно чистій місцевості у передгір'ї Карпат, неподалік від Чорного лісу, а трохи на захід від нього протікає річка Млинівка, є кілька невеликих озер.

Поруч з ЖК на вул. Двірська проходять великі автомагістралі, є зручна транспортна розв'язка. Поблизу є всі важливі елементи інфраструктури - магазини, аптеки, кілька великих супермаркетів, салони краси, спортивні комплекси. Школа і дитячий садочок знаходяться на відстані двадцяти метрів, недалеко розташовуються поштові відділення.

«Калинова Слобода» - житловий комплекс, який представляє собою цілий мікрорайон, що складається з декількох десятків цегляних семиповерхових будинків.

У ході будівництва для звуко- і теплоізоляції застосовувався пінополістирол - сучасний ефективний ізоляційний матеріал. Це дозволить знизити витрати на підтримання оптимальної температури в приміщеннях у зимовий і літній час при одночасному підвищенні рівня комфорту.

Перша черга вже введена в експлуатацію, але й досі триває продаж квартир в ЖК «Калинова Слобода», ціни при цьому значно нижче середньої вартості житла в Івано-Франківську.

До придбання пропонуються одно-, дво- і трикімнатні апартаменти зі стелями висотою 2,8 метра. Є великий вибір різних варіантів. Планування добре продумане, в апартаментах не бракує вільного простору.

Навколишня інфраструктура гармонійно доповнена власними об'єктами. Обладнано достатню кількість паркувальних місць, споруджені спортивні і дитячі ігрові майданчики, є кілька магазинів, кафе і човнова станція. Обладнані велодоріжки та алеї для піших прогулянок.

Офіційний сайт надає можливість вивчити фото, на яких зображені корпусу та елементи інфраструктури мікрорайону, ознайомитися з усіма документами, котрі можуть знадобитися під час укладання договору. Опубліковані схема проїзду та контактний номер телефону відділу продажів, в якому можна купити квартиру в ЖК «Калинова Слобода» в м. Івано-Франківськ від забудовника «Ярковиця». Почитати відгуки про новобудову ви зможете на форумах, де обговорюється західноукраїнська нерухомість.

Поширені питання