Розташування та генплан
Можете обрати будинок
ЖК Калинова Слобода генплан
Карта
Супутник
Івано-Франківська ратуша
15 хв
40 хв
Характеристики проєкту
Статус будівництва
Оновлено 25.09.2018: Інформація від забудовника
1 черга (22 будинки)
Збудована
Введено в 2014
Поштову адресу не надано
2 черга (34 будинків)
Збудована
Заплановано в 4 кв. 2016
Не введено
3 черга(5 будинків)
Збудована
Заплановано в 4 кв. 2017
Не введено
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Калинова Слобода
ЖК Долішній
Крихівці
ЖК Долішній
ВАМБУД
Від 784 тис. грн
6 будинків будується, 3 в проєкті
ЖК Козацький
Квартири в збудованих будинках
Знижка для ЗСУ
%
ЖК Козацький
Socium Developer
Від 933 тис. грн
Квартири в збудованих будинках
5 будинків будується, 4 збудовано
ЖК HydroPark DeLuxe
ЖК HydroPark DeLuxe
Вертикаль
Від 1.82 млн грн
1 будинок будується
ЖК Manhattan Up
ЖК Manhattan Up
Blago developer
Від 752 тис. грн
1 будинок будується, 5 в проєкті
Житловий район Manhattan
Квартири у збудованих будинках
Житловий район Manhattan
Blago developer
Від 825 тис. грн
Квартири у збудованих будинках
2 будинки будується, 7 збудовано, 4 в проєкті
Ще про цей проєкт
Про проєкт
ЖК Калинова Слобода ще шукають як Калинова Слобода

Житловий комплекс «Калинова Слобода» в Івано-Франківську розташований в екологічно чистій місцевості у передгір'ї Карпат, неподалік від Чорного лісу, а трохи на захід від нього протікає річка Млинівка, є кілька невеликих озер.

Поруч з ЖК на вул. Двірська проходять великі автомагістралі, є зручна транспортна розв'язка. Поблизу є всі важливі елементи інфраструктури - магазини, аптеки, кілька великих супермаркетів, салони краси, спортивні комплекси. Школа і дитячий садочок знаходяться на відстані двадцяти метрів, недалеко розташовуються поштові відділення.

«Калинова Слобода» - житловий комплекс, який представляє собою цілий мікрорайон, що складається з декількох десятків цегляних семиповерхових будинків.

У ході будівництва для звуко- і теплоізоляції застосовувався пінополістирол - сучасний ефективний ізоляційний матеріал. Це дозволить знизити витрати на підтримання оптимальної температури в приміщеннях у зимовий і літній час при одночасному підвищенні рівня комфорту.

Перша черга вже введена в експлуатацію, але й досі триває продаж квартир в ЖК «Калинова Слобода», ціни при цьому значно нижче середньої вартості житла в Івано-Франківську.

До придбання пропонуються одно-, дво- і трикімнатні апартаменти зі стелями висотою 2,8 метра. Є великий вибір різних варіантів. Планування добре продумане, в апартаментах не бракує вільного простору.

Навколишня інфраструктура гармонійно доповнена власними об'єктами. Обладнано достатню кількість паркувальних місць, споруджені спортивні і дитячі ігрові майданчики, є кілька магазинів, кафе і човнова станція. Обладнані велодоріжки та алеї для піших прогулянок.

Офіційний сайт надає можливість вивчити фото, на яких зображені корпусу та елементи інфраструктури мікрорайону, ознайомитися з усіма документами, котрі можуть знадобитися під час укладання договору. Опубліковані схема проїзду та контактний номер телефону відділу продажів, в якому можна купити квартиру в ЖК «Калинова Слобода» в м. Івано-Франківськ від забудовника «Ярковиця». Почитати відгуки про новобудову ви зможете на форумах, де обговорюється західноукраїнська нерухомість.

Поширені питання