ЖК Изумрудный

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Изумрудный додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Все продано
Збудовано, введено в експлуатацію

ЖК Изумрудный

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Изумрудный додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Все продано
Збудовано, введено в експлуатацію
Продаж квартир від забудовника
Вказати неточність
Розташування та генплан
Вказати неточність
Генплан
Метро
Мапа
Супутник
ЖК Изумрудный генплан
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі
Статус будівництва
Оновлено 10.06.2021
Вказати неточність
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із ЖК Изумрудный
Про проєкт
ЖК Изумрудный ще шукають як Ізумрудний
Вказати неточність

Основна ідея житлового комплексу «Смарагдовий» — автономність та комфорт мешканців: житлова частина будинку примикає до одного з кращих фітнес-центрів міста SPA & Fitness «Місто», відвідування якого буде безкоштовним для власників квартир. А спекотні літні дні можна буде проводити на літньому майданчику «Місто» з чотирма басейнами, дитячими гірками та шезлонгами.

Інфраструктура

На відстані кількох хвилин на авто від «Смарагдового» супермаркети «Сільпо», «Посад», «Маркет+» та «Восторг», а також супермаркет Le Silpo, продуктовий магазин «Брусничка» та ринок «Слобожанський ярмарок».

Пообідати, зустрітися з друзями або замовити доставку їжі додому можна у ресторані «Park Місто», розташованому в будівлі комплексу. Також за декілька хвилин на авто від новобудови відкриті кафе, бари, ресторани та нічні клуби міста.

Для маленьких мешканців у комплексу буде літній дитячий майданчик та розважальний клуб «Маленька Країна Місто», а на відстані декількох хвилин на авто від будинку працюють дитячі садки Шевченківського району Харкова: до дитячого садка-ясел №399 — 3 хвилини, до дитячого садка MagicHouse — 4 хвилини, до приватних дитячих садків «Фуфука» та Happy Life — 5-6 хвилин. Батьки школярів зможуть обрати одну зі шкіл району: найближча школа №129 розташована на відстані 8 хвилин пішої ходи, до шкіл №106 та №132 — 3-4 хвилини на авто. Недалеко від житлового комплексу «Смарагдовий» кілька ВНЗ міста: Харківський університет повітряних сил, економічний та медичний університети, Харківський торговельно-економічний інститут.

Крім можливості безкоштовно займатися у фітнес-центрі SPA & Fitness «Місто», мешканцям «Смарагдового» обіцяний вільний доступ до професійно обладнаних футбольних, баскетбольних та волейбольних майданчиків, а для цінувальників плавання за 4 хвилини на авто від будинку басейн фітнес-клубу AURA. Покататися на велосипеді або вийти на пробіжку зранку можна у парку «Соснова гірка», до якого пішки 7 хвилин.

Особливості

  • в кожній квартирі відкрита тераса з панорамним краєвидом

  • опалення за рахунок власного газового котла «Viessmann» та теплих підлог

  • послуги консьєржа, відеоспостереження та парковка під охороною

  • концепція «двір без авто»

  • безкоштовне відвідування SPA & Fitness «Місто» та знижка 25% на будь-які додаткові послуги комплексу

Дивитись всі