Розташування та генплан
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Зубра генплан
Карта
Супутник
Характеристики проєкту
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 11.11.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Зубра
Про проєкт

Житловий будинок розташований в центральній частині села Зубра, поблизу котеджної житлової та громадської забудови, біля житлового масиву «Сихів». Поруч річка, розвиваюча інфраструктура і зручне транспортне сполучення в центр міста Львів.

Сучасний п-подібний будинок володіє всіма позитивними характеристиками. Вхідні броньовані, вогнетривкі металеві двері, металопластикові вікна та балконні двері з склопакетом, високі стелі, мідна електропроводка, опалення і водопостачання гарячою водою від власної котельні, лічильники витрати води та електроенергії, телекомунікації. Конструкція комплексу складається з несучих цегляних стін, збірного залізобетонного фундаменту, бітумна гідроізоляція, збірні залізобетонні сходи та балкони, водостоки та водовідведення. У кожному під'їзді працює ліфт. У квартирах виконана цементна стяжка підлоги і штукатурка всіх стін.

Закритий двір ізольований від міської суєти і сторонніх очей. Тут окремо розташовані дитмайданчик і автостоянка. До будинку прокладено нові пішохідні та під'їзні шляхи з розворотом для автомобілів.

Поширені питання