Продаж квартир від забудовника
Оновлено 19.05.2021
Повідомити про неточність
22 000 — 24 000
Дата введення:
2 кв. 2021
Розташування та генплан
вул. Шолуденка, 17к
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Зеніт генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Героїв Дніпра
20 хв
35 хв
Оболонь
20 хв
50 хв
Мінська
20 хв
40 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на березень 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 13.04.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
ЖК POLARIS Home&Plaza
Perfect Group, Citex Development
ЖК POLARIS Home&Plaza
Розтермінування на 2 роки та 1 міс.
ЖК Dibrova Park
ЖК Dibrova Park
Оновлено асортимент квартир та ціни!
ЖК Сирецькі сади
ЖК Сирецькі сади
Квартири від 16500 грн/м²
ЖК Зіркова Вежа 2
ЖК Зіркова Вежа 2
Спеціальна ціна від 15 050 грн/м². Розтермінування до 24 місяців!
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Зеніт
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс

Житловий комплекс «Зеніт» у Вишгороді знаходиться біля вулиці Шолуденка в зеленій частині міста, недалеко від водосховища ГАЕС і гірськолижного комплексу «Вишгора».

Поруч пролягає безліч маршрутів громадського транспорту, що прямує в Київ, дорога до якого на автобусі займає не більше п'ятнадцяти хвилин. Рішення купити квартиру в ЖК «Зеніт» у м. Вишгород від забудовника «Zenith Group» надасть можливість мешканцям комплексу регулярно насолоджуватися краєвидами Київського моря, Дніпра і великого числа парків, які розташовані поблизу.

Технічні параметри новобудови

ЖК на вул. Шолуденка, 17к спроєктований в сучасному стилі. Обидва корпуси споруджуються з матеріалів, що відповідають міжнародним стандартам якості та гарантують високу міцність і довговічність будівель.

Зовнішні стіни виконуються кладкою газобетонних блоків, що забезпечують звуко- і теплоізоляцію. Фасади в ході будівництва додатково утеплюються плитами мінеральної вати – екологічним і довговічним матеріалом. Це дозволяє знизити вартість опалення і загалом витрати на комунальні послуги.

Наявність місць для монтажу кондиціонерів дає можливість зберегти привабливий зовнішній вигляд будівель.

Особливості ЖК

«Зеніт» – житловий комплекс, план забудови якого передбачає створення комфортного середовища проживання. Проєкт передбачає розміщення на перших поверхах служби експлуатації комплексу, аптеки, магазинів і сервісно-побутових організацій.

Біля корпусів влаштовуються проїзди для спецтранспорту, пішохідні доріжки викладаються тротуарною плиткою. Обладнується місце для відпочинку і дитячий майданчик. Організовуються паркувальні місця для гостьового автотранспорту, виділяється місце для розміщення сміттєзбиральних контейнерів. Встановлюються ліхтарі вуличного освітлення. На території виконується комплексне озеленення.

Характеристики житла

У проєкті новобудови закладена велика різноманітність 1-2-3-кімнатних квартир. Є навіть житло в двох рівнях, а технологія будівництва дозволяє легко змінювати планування.

Квартири підключаються до автономної дахової котельні, яка забезпечує роботу систем опалення та гарячого водопостачання. Усі інші інженерні комунікації працюють від міських мереж. Житло оснащується віконними блоками з двокамерними склопакетами та іншими високоякісними елементами, які забезпечують гідний рівень комфорту.

Безліч відгуків на тематичних форумах підтверджують те, що якість чорнового оздоблення, з яким здійснюється продаж квартир в ЖК «Зеніт», ціни і параметри житла повністю відповідають комфортабельній нерухомості. Фото новобудови можна побачити на офіційному сайті.

Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування