Розташування та генплан
Можете обрати будинок
ЖК Затишне містечко генплан
Карта
Супутник
Теремки
20 хв
40 хв
Іподром
20 хв
45 хв
Виставковий центр
20 хв
45 хв
Згорнути
Характеристики проєкту
Статус будівництва
Збудовано
Введено в 4 кв. 2014
Поштову адресу не надано
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Затишне містечко
ЖК Family-2
Продається та будується
Гатне
ЖК Family-2
Від 866 тис. грн
Продається та будується
Теремки
25 хв
2 будинки будується, 1 збудовано, 14 в проєкті
ЖК Рідний
Продажі ведуться
Знижка 2%
%
Гатне
ЖК Рідний
Від 1.37 млн грн
Продажі ведуться
Теремки
30 хв
3 будинки збудовано
ЖК Кришталеві джерела
Продається та будується
ЖК Кришталеві джерела
KSM-GROUP
Від 1.26 млн грн
Продається та будується
Теремки
35 хв
2 будинки будується, 40 збудовано
ЖК Метрополіс
Продається та будується
Знижка до 15%
%
ЖК Метрополіс
DIM
Від 1.73 млн грн
Продається та будується
Іподром
9 хв
2 будинки будується, 2 збудовано
ЖК Verba
Продається та будується
Глеваха
ЖК Verba
Від 840 тис. грн
Продається та будується
Теремки
50 хв
6 будинків будується, 8 в проєкті
Про проєкт
ЖК Затишне містечко ще шукають як Затишне Містечко

Житловий комплекс «Затишне містечко» в Іванковичах Васильківського району знаходиться в місцевості з прекрасною екологією, село з усіх боків оточують ділянки лісу, поблизу є кілька озер. Відстань до Кільцевої дороги близько одинадцяти кілометрів, до найближчої зупинки автобуса на Київ не більше трьох хвилин пішки.

Технології будівництва

У складі новобудови бізнес-класу три п'ятиповерхові будинки, які спроєктовані в єдиному стилі відповідно до сучасних вимог до екологічності матеріалів, що застосовуються в ході будівництва. Забудовнику вдалося домогтися високої енергоефективності житла, що гарантує мінімальну вартість опалення квартир.

«Затишне містечко» – житловий комплекс на вул. Леніна, 100а, який побудований за класичною цегляної технології, його зовнішні стіни утеплені мінеральною ватою і пінополістиролом. Фасади будинків оштукатурені. Віконні блоки та двері балконів, що виготовлені з багатокамерного пластикового профілю, засклені енергозберігаючими склопакетами.

Інфраструктура

Комплекс має прекрасно впорядковану територію. Установлені вуличні світильники сучасного типу. Влаштовані проїзди для автотранспорту, тротуарною плиткою викладено пішохідні доріжки, а також доріжки для прогулянок у зоні відпочинку. Обладнаний сучасний дитячий ігровий майданчик і навіть майданчик для заняття спортом.

Інфраструктура в районі новобудови швидко розвивається, по сусідству споруджуються соціально-значимі об'єкти. Поруч з комплексом є:
  • кілька магазинів різного профілю;
  • салон краси;
  • кафе;
  • дитячий садок.

Параметри квартир

Купити квартиру в ЖК «Затишне містечко» в с. Іванковичі від забудовника можна без ремонту. Покупцеві пропонується 1-2-3-кімнатне комфортабельне житло зі зручними ергономічними плануваннями. Фотографії варіантів їх оформлення і різних дизайнерських рішень можна зустріти на тематичних форумах і в соціальних мережах. Там же мешканці діляться своїми відгуками про нові квартири.

Житлові приміщення підключені до центральних інженерних комунікацій, однак опалення і гаряче водопостачання забезпечується двоконтурним індивідуальним газовим котлом.

Уточнити умови, на яких здійснюється продаж квартир в ЖК «Затишне містечко», ціни і характеристики житла можна в офісі компанії. Його адресу можна попередньо уточнити у менеджерів по телефону.

Поширені питання