Розташування та генплан
вул. Юності, 8а
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Енергія плюс генплан
Карта
Супутник
5 хв
16 хв
5 хв
20 хв
Згорнути
Характеристики проєкту
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Енергія плюс
Про проєкт
ЖК Енергія плюс ще шукають як Юність
Повідомити про неточність

Житловий комплекс Енергія плюс в Києві – це сучасна дев'ятиповерхова новобудова класу підвищеної комфортності. При будівництві були задіяні найсучасніші технології і будматеріали високого класу. Купити квартиру в ЖК Енергія плюс від забудовника Сан Девелопмент за ціною, вказаною на офіційному сайті, можна на вигідних умовах. На даний момент будівництво будинку завершене.

Згідно проєкту об'єкта видно, що вся прибудинкова територія закрита по периметру. Доступ відкритий лише для мешканців ЖК Енергія плюс на вул. Юності, 8а, а також їх гостей. Для відвідувачів відведений окремий вхід. У дворі висаджують дерева, обладнують спортивний майданчик із сучасним спорядженням. Також тут продумана територія для відпочинку і барбекю, дитяча ігрова зона: будуть встановлені гойдалки і турніки. Вся внутрішня територія буде розділена на чотири частини – рекреаційна зона, вхідна група для відвідувачів, дві ділянки для паркування.

Покупка квартири в ЖК Енергія плюс – це відмінне вкладення грошей. Забудовник пропонує декілька видів планувальних рішень: від 1- до 4-кімнатних квартир, а також квартирографія включає наявність дворівневих апартаментів з розкішними видами. У всіх житлових площах передбачено вільне планування. У будинку використані енергозбережні електромережі, автономне опалювання і система нагрівання води.

На тематичному форумі Києва ведеться обговорення даного об'єкту. Ознайомтеся з представленими про ЖК Енергія+ відгуками перед купівлею, щоб взнати якомога більше корисної інформації. Можливо, ви відкриєте для себе даний комплекс з нового боку.

Поширені питання