Розташування та генплан
Можете обрати будинок
ЖК Енергія плюс генплан
Карта
Супутник
5 хв
16 хв
5 хв
20 хв
Згорнути
Характеристики проєкту
Статус будівництва
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Енергія плюс
ЖК Новий Автограф
+6 міс розтермінування
%
ЖК Новий Автограф
DIM
Від 3.29 млн грн
Дарниця
20 хв
2 будинки збудовано
Русанівська Гавань
Русанівська Гавань
Ковальська
Лівобережна
10 хв
4 будинки збудовано, 1 підготовчі роботи, 1 призупинено
ЖК Hello House
Здорожчання 0%
%
ЖК Hello House
Nice Development
Від 1.02 млн грн
Дарниця
20 хв
1 будинок будується, 2 в проєкті
ЖК Берег Дніпра
Квартири у збудованих будинках
Перший внесок 10%
%
ЖК Берег Дніпра
РІЕЛ
Від 4.35 млн грн
Квартири у збудованих будинках
Осокорки
10 хв
1 будинок збудовано
ЖК Illinsky House
Перший внесок від 20%
%
ЖК Illinsky House
Аlliance Novobud
Від 7.29 млн грн
Поштова площа
9 хв
2 будинки збудовано
Про проєкт
ЖК Енергія плюс ще шукають як Юність

Житловий комплекс Енергія плюс в Києві – це сучасна дев'ятиповерхова новобудова класу підвищеної комфортності. При будівництві були задіяні найсучасніші технології і будматеріали високого класу. Купити квартиру в ЖК Енергія плюс від забудовника Сан Девелопмент за ціною, вказаною на офіційному сайті, можна на вигідних умовах. На даний момент будівництво будинку завершене.

Згідно проєкту об'єкта видно, що вся прибудинкова територія закрита по периметру. Доступ відкритий лише для мешканців ЖК Енергія плюс на вул. Юності, 8а, а також їх гостей. Для відвідувачів відведений окремий вхід. У дворі висаджують дерева, обладнують спортивний майданчик із сучасним спорядженням. Також тут продумана територія для відпочинку і барбекю, дитяча ігрова зона: будуть встановлені гойдалки і турніки. Вся внутрішня територія буде розділена на чотири частини – рекреаційна зона, вхідна група для відвідувачів, дві ділянки для паркування.

Покупка квартири в ЖК Енергія плюс – це відмінне вкладення грошей. Забудовник пропонує декілька видів планувальних рішень: від 1- до 4-кімнатних квартир, а також квартирографія включає наявність дворівневих апартаментів з розкішними видами. У всіх житлових площах передбачено вільне планування. У будинку використані енергозбережні електромережі, автономне опалювання і система нагрівання води.

На тематичному форумі Києва ведеться обговорення даного об'єкту. Ознайомтеся з представленими про ЖК Енергія+ відгуками перед купівлею, щоб взнати якомога більше корисної інформації. Можливо, ви відкриєте для себе даний комплекс з нового боку.

Поширені питання