Продаж квартир від забудовника
Оновлено 09.03.2021
Повідомити про неточність
14 500 — 15 000
Дата введення:
2 кв. 2021
2 кв. 2022
Розташування та генплан
вул. Тракт Глинянський, 165
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Еко-дім на Тракті 2 генплан
Медичний університет
10 хв
30 хв
Кайзервальд
15 хв
40 хв
Автовокзал Північний
15 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на квітень 2020
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 25.03.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Еко-дім на Тракті 2 ще шукають як ЖК Екодім на Тракті Два
Повідомити про неточність

«Еко-будинок на Тракті 2» — це один з чотирьох проєктів житлового комплексу з однойменною назвою від забудовника «Еко-дім». Секції будівлі розташовані П-образно, завдяки чому створюється закритий внутрішньодворовий простір, де встановлять сучасний ігровий майданчик для дітей різного віку та обладнують наземну автостоянку.

Інфраструктура

ЖК «Еко-будинок на Тракті 2» розташований в передмісті Львова, при необхідності доїхати до історичного центру можна за 15 хвилин на авто або за півгодини на автобусі.

Інфраструктура селища включає в себе все необхідне і продовжує розвиватися за рахунок новобудов. Поруч з будинком відкриті міні-маркети «Білик», «Рукавичка» і магазин фермерської продукції Farm Milk. Через дорогу знаходиться ресторан «Провесінь», де можна приємно повечеряти в колі сім'ї та друзів.

В межах Лисиничів є кілька храмів: Святого Апостола Андрія Первозванного, Святого апостола і Євангеліста Луки, Покрови Божої Матері та Святої Параскеви.

Для дітей дошкільного та шкільного віку біля будинку функціонує навчально-виховний комплекс школа-садок «Провесінь», а в 3 хвилинах на авто муніципальна школа №71 і приватний садочок «СвітЛичка».

Якщо знадобитися медична допомога — в селищі Лисиничі є дві амбулаторії сімейного лікаря.

Тим, хто звик регулярно відвідувати тренажерний зал, доведеться проїхати близько 5 хвилин на машині до фітнес-клубів Fitness Bosco, Fitness і Crystal, що вони розташовані в Личаківському районі міста. Також там є спортивний комплекс «Лазанка» в парку «Вознесіння», стадіон «Скіф» з різними секціями, байк-парк «Пісковня» і дитячо-юнацька спортивна школа №7.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Екодім на Тракті Два
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування