Розташування та генплан
вул. Академіка Глушкова, 6
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Еврика генплан
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на березень 2021
Повідомити про неточність
Є ознаки проблемного об’єкту

Інформація про цей об'єкт міститься на сайті Асоціації допомоги постраждалим інвесторам у розділі "Проблемний об'єкт"

Статус будівництва
Оновлено 24.03.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Еврика ще шукають як ЖК Евріка
Повідомити про неточність

«Еврика» — це проєкт по створенню кварталу нового житла, об'єднаного загальнодоступною внутрішньою територією та інфраструктурою. Житлові будинки та торговий центр розташовані по периметру ділянки будівництва, а всередині — прибудинкові території з місцями для відпочинку, ігровими майданчиками, прогулянковими алеями, багаторівневим паркінгом, дитячими садами й школами.

Будинки в складі ЖК «Еврика» відрізняються не тільки поверховістю, але й палітрою оформлення, технологією будівництва, матеріалами та висотою стель — це допоможе кожному покупцеві знайти відповідний варіант.

Інфраструктура

Дістатися до ЖК «Еврика» можна не тільки на метро, ​​але й на інших видах громадського транспорту: в пішої доступності зупинки тролейбусів №11, №12, №45, №43, маршрутних таксі №208, №212, №416, №444, №461, №491, №507 та понад 20 маршрутів автобусів, що пересуваються вздовж проспекту Глушкова. На авто до центру їхати 20 хвилин при вільних дорогах та від 30 до 60 хвилин, якщо є пробки в годину пік.

У районі «Еврики» вже розвинена інфраструктура — магазини, аптеки, відділення банків, кафе та інші об'єкти також відкриті на перших поверхах сусідніх ЖК. У проєкт розвитку інфраструктури передбачено будівництво торгового центру. Також в пішому доступі великі мережеві супермаркети «Білла», «Сільпо», «АТБ» та Novus.

Для найменших мешканців забудовник планує побудувати дитячі садки й школи на території. Інші дошкільні заклади району розташовані на відстані 15-20 хвилин пішої прогулянки та за 5 хвилин їзди на авто — це дитячий садок «Антошка», установи дошкільної освіти №439, №667, №150, №196. Також за 15-20 хвилин можна дійти до найближчих шкіл, гімназій та ліцеїв.

Якщо полюбляєте відвідувати концерти, виставки, вечірки, театральні постановки — за 15 хвилинах пішки розташований ВДНГ. Також за 10 хвилин їзди на авто Голосіївський парк, в якому приємно прогулятися серед дерев, покататися на катамарані, велосипеді або зводити дитину на атракціони чи колесо огляду.

Сходити на тренування можна в найближчий фітнес-клуб Sportlife з басейном або спортивний в клуб iGym.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Евріка
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування