Розташування та генплан
вул. Целіноградська
Можете обрати будинок
ЖК Дует генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
5 хв
15 хв
5 хв
20 хв
Згорнути
Характеристики проєкту
Статус будівництва
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Дует
ЖК Южный Горизонт
ЖК Южный Горизонт
ФЛАС
Індустріальна
25 хв
5 будинків в проєкті
ЖК Перспектива Радужная
ЖК Перспектива Радужная
Перспектива
Палац спорту
25 хв
4 будинки в проєкті, 2 зупинено
ЖБК Новий дім Котлова
ЖБК Новий дім Котлова
Новий дім
Від 838 тис. грн
Центральний ринок
17 хв
3 будинки збудовано, 1 зупинено
ЖК Меридіан
ЖК Меридіан
Житлобуд-2
Від 801 тис. грн
Героїв праці
30 хв
5 будинків збудовано, 3 зупинено
ЖК Олімпійський
ЖК Олімпійський
ІБК Груп 2014 Київ
Від 776 тис. грн
Палац спорту
19 хв
2 будинки збудовано, 1 в проєкті, 2 зупинено
Про проєкт
ЖК Дует ще шукають як Дует

Житловий комплекс «Дует» у Харкові розташований у Шевченківському районі по вулиці Цілиноградська, на ділянці, що обмежена вулицями Лялі Убийвовк, Ахсарова і проспектом Людвіга Свободи.

ЖК знаходиться в розвиненому районі по сусідству з важливими об'єктами соціально-побутової інфраструктури. Поруч дві школи, гімназія та дитячі садочки, поблизу магазини, кілька кафе і супермаркети. Також біля комплексу є спортивний майданчик. У декількох хвилинах ходьби зупинка тролейбуса й автобуса, до станції метро «Олексіївська» близько трьохсот метрів.

«Дует» – житловий комплекс економ-класу, що складається з двох двадцятиповерхових корпусів. У ході будівництва застосовується монолітно-каркасна технологія, що дозволяє звести міцні та довговічні будівлі.

Кожен будинок споруджується з надійних високоякісних матеріалів, використовуються технології, що забезпечують мінімальну вартість утримання апартаментів. Зовнішні стіни будуються з цегли, проводиться ефективне утеплення, в вікна встановлюються енергозберігаючі склопакети. На перших поверхах розміщуються вбудовано-прибудовані приміщення з об'єктами власної інфраструктури, обладнується підземна автопарковка.

Купити квартиру в ЖК «Дует» у м. Харків від забудовника «Житлобуд-2» пропонується з оригінальними раціональними плануваннями, в яких все продумано до найменших деталей. У комплексі є великий вибір варіантів 1-2-3-4-5-кімнатних апартаментів. Квартири в новобудові підключені до всіх міських інженерних комунікацій за винятком опалення, яке забезпечується домовою котельнею.

Фотографії та візуалізовані зображення комплексу, умови, відповідно до яких йде продаж квартир у ЖК «Дует», ціни, що актуальні на сьогодні, й інші корисні для покупця відомості можна знайти на офіційному сайті, де також вказана адреса офісу компанії.

Відгуки про багатоквартирний житловий проєкт можна прочитати на форумах про харківську нерухомість.

Поширені питання