Розташування та генплан
Старокостянтинівське шосе, 2/1г
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Дорадо генплан
Парк імені Тараса Шевченка
15 хв
45 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 08.09.2017: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс

Рішення купити квартиру в ЖК «Дорадо» в м. Хмельницький від забудовника має одні лише переваги. Знаходиться новий ЖК на ш.Старокостянтинівське,2/1г, у тихому районі міста. Комплекс оточує дивовижна природа, видами якої можна милуватись з вікон квартири.

Щоб звести житловий комплекс «Дорадо» в Хмельницькому забудовник використовує лише якісні матеріали. Весь хід будівництва супроводжується ретельною перевіркою матеріалів, які мають відповідати нормам екології та надійності. Для утеплення цегляної новобудови використовується мінеральна вата. Для більшого комфорту майбутніх мешканців, у кожній квартирі новобудови буде автономне опалення. Також проєкт житлового комплексу передбачає надземний паркінг.

Складається комплекс з одного десятиповерхового будинку, у якому є змога купити однокімнатні та двокімнатні квартири різного планування. Продаж квартир в ЖК «Дорадо», ціни яких формуються з урахуванням їх площі, буде цікава людям, які мріють жити у районі з розвинутою інфраструктурою. Зовсім поруч з комплексом розташувався ТЦ Agora, де можливо придбати речі загального користування. Завдяки гарному транспортному сполученню, можна без проблем доїхати від новобудови у будь-яку частину Хмельницького.

«Дорадо» - житловий комплекс бізнес-класу, у якому мешканці будуть насолоджуватись кожною миттю свого життя. Відвідавши офіційний сайт комплексу, покупці зможуть отримати інформацію щодо цін на квартири, умов їх придбання, або переглянути фото будинку. Відгуки людей, які вже встигли стати власниками тутешнього житла можна прочитати на різних тематичних форумах.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Дорадо
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування