Розташування та генплан
вул. Євгена Рихліка, 11
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Домашній генплан
Карта
Супутник
Майдан Перемоги
10 хв
25 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 17.03.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Домашній
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс

Житловий комплекс «Домашній» у Житомирі розташований у мікрорайоні Оліївка Богунського району, за адресою вул. Євгенія Рихліка, 11. ЖК знаходиться не в самому центрі міста, але розвинена мережа автодоріг і оптимальна відстань до головних магістралей дозволяє швидко переміщатися на машині в будь-яку точку населеного пункту.

Біля новобудови пролягають маршрути громадського транспорту, що позбавляє від необхідності постійно користуватися власним авто, і дає можливість за пару хвилин доїхати до центру Житомира.

Поруч розташовані паркові зони, розважальний комплекс, СПА і фітнес-клуб. Поблизу є торговий центр, супермаркет, ринок, безліч магазинів різного профілю, аптеки, банківські та медичні установи. Неподалік є кілька навчальних і дитячих дошкільних закладів, на оптимальній відстані знаходиться вокзал.

Вдале розташування в районі з гарною екологією, прекрасна транспортна і соціально-побутова інфраструктура, а також невисока ціна робить придбання житла в новобудові ідеальним капіталовкладенням.

«Домашній» – житловий комплекс, який представляє собою дев'ятиповерховий монолітно-каркасний будинок на тринадцять секцій. Новобудова створює закритий двір, в якому обладнають дитячий ігровий майданчик і паркувальні місця для машин.

Технологія, що застосовується в ході будівництва, дозволяє добитися виняткової надійності і довговічності конструкції будівлі, полегшує власникам зміну планування квартир.

Стіни виконані з сертифікованої червоної цегли та додатково покриті товстим шаром негорючого утеплювача з базальтової вати, яка характеризується найменшою здатністю вбирати вологу з наявних волокнистих матеріалів. З одного боку, це дозволяє домогтися відмінної пожежостійкості, а з іншого – забезпечує стабільно комфортні умови проживання в різних кліматичних умовах, дає можливість знизити витрати на опалення до абсолютного мінімуму.

Інфраструктура житлового комплексу передбачає: дитячий садок, фітнес клуб, продуктовий супермаркет, стоматологію, салон краси та багато іншого.

Купити квартиру в ЖК «Домашній» у м. Житомир від забудовника ТОВ «Артхаус» можна з післяпродажним сервісом, який включає в себе консультації з будь-яких питань, дизайн-проєкт і ремонт за бажанням новосела.

На офіційному сайті розміщена детальна інформація про новобудову, вказана детальна адреса офісу, в якому здійснюється продаж квартир в ЖК «Домашній», ціни, що актуальні на даний момент. Там же можна розглянути фотографії нового будинку і квартир. Відгуки про діяльність забудовника та багатоповерховий комплекс можна прочитати на тематичних форумах.

Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування