Розташування
Повідомити про неточність
вул. Євгена Рихліка, 11
Майдан Перемоги
10 хв
або
25 хв
Можете обрати будинок
ЖК Домашній генплан
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Клас
комфорт
Будинків
1
Секцій
13
Поверховість
9
Технологія будівництва
цегляна
Стіни
цегла
Утеплення
мінеральна вата
Опалення
автономне (в будинку)
Висота стелі
2.8 м (від підлоги до стелі)
Кількість квартир
541
Стан квартири
невідомо
Закрита територія
невідомо
P
Паркінг
стоянка
Дивитись все
Статус будівництва
Повідомити про неточність
Інформація надана відділом продажу 30.04.2020
1-3 секції (вул. Євгена Рихліка, 11)
Збудовано
Введено в 3 кв. 2017
Надано поштову адресу
4, 5 секції
Збудовано
Введено в 4 кв. 2017
Надано поштову адресу
12, 13 секції
Збудовано
Введено в 3 кв. 2018
Надано поштову адресу
10 секція
Збудована
Введено в 2 кв. 2019
Надано поштову адресу
11 секція
Збудована
Введено в 2 кв. 2019
Надано поштову адресу
8, 9 секції
Збудовано
Заплановано в 2 кв. 2020
7 секція
Будується
Заплановано в 3 кв. 2020
6 секція
Будується
Заплановано в 3 кв. 2020
Дивитись все
Акції та спецпропозиції забудовників
Дивитись усі акції
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Домашній» у Житомирі розташований у мікрорайоні Оліївка Богунського району, за адресою вул. Євгенія Рихліка, 11. ЖК знаходиться не в самому центрі міста, але розвинена мережа автодоріг і оптимальна відстань до головних магістралей дозволяє швидко переміщатися на машині в будь-яку точку населеного пункту.

Біля новобудови пролягають маршрути громадського транспорту, що позбавляє від необхідності постійно користуватися власним авто, і дає можливість за пару хвилин доїхати до центру Житомира.

Поруч розташовані паркові зони, розважальний комплекс, СПА і фітнес-клуб. Поблизу є торговий центр, супермаркет, ринок, безліч магазинів різного профілю, аптеки, банківські та медичні установи. Неподалік є кілька навчальних і дитячих дошкільних закладів, на оптимальній відстані знаходиться вокзал.

Вдале розташування в районі з гарною екологією, прекрасна транспортна і соціально-побутова інфраструктура, а також невисока ціна робить придбання житла в новобудові ідеальним капіталовкладенням.

«Домашній» – житловий комплекс, який представляє собою дев'ятиповерховий монолітно-каркасний будинок на тринадцять секцій. Новобудова створює закритий двір, в якому обладнають дитячий ігровий майданчик і паркувальні місця для машин.

Технологія, що застосовується в ході будівництва, дозволяє добитися виняткової надійності і довговічності конструкції будівлі, полегшує власникам зміну планування квартир.

Стіни виконані з сертифікованої червоної цегли та додатково покриті товстим шаром негорючого утеплювача з базальтової вати, яка характеризується найменшою здатністю вбирати вологу з наявних волокнистих матеріалів. З одного боку, це дозволяє домогтися відмінної пожежостійкості, а з іншого – забезпечує стабільно комфортні умови проживання в різних кліматичних умовах, дає можливість знизити витрати на опалення до абсолютного мінімуму.

Інфраструктура житлового комплексу передбачає: дитячий садок, фітнес клуб, продуктовий супермаркет, стоматологію, салон краси та багато іншого.

Купити квартиру в ЖК «Домашній» у м. Житомир від забудовника ТОВ «Артхаус» можна з післяпродажним сервісом, який включає в себе консультації з будь-яких питань, дизайн-проект і ремонт за бажанням новосела.

На офіційному сайті розміщена детальна інформація про новобудову, вказана детальна адреса офісу, в якому здійснюється продаж квартир в ЖК «Домашній», ціни, що актуальні на даний момент. Там же можна розглянути фотографії нового будинку і квартир. Відгуки про діяльність забудовника та багатоповерховий комплекс можна прочитати на тематичних форумах.

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Домашній