Розташування та генплан
просп. Слобожанський (Газети Правда), 17а
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Добробут генплан
Європейська площа
10 хв
15 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс
ЖК Добробут ще шукають як ЖБК Добробут
Повідомити про неточність

Житловий комплекс Добробут в м. Дніпропетровськ - це новобудова з дуже зручним розташуванням. Поруч масштабна паркова зона і набережна річки Дніпро, до центру міста можна доїхати не більше ніж за 5-7 хвилин, в пішій доступності школи, дитячі сади, магазини і ресторани.

Транспортна доступність комплексу також знаходиться на досить високому рівні, але той факт, що він розташовується на другій лінії від проспекту, гарантує тишу і чисте повітря в квартирах.

ЖК на пр. Газети Правда буде побудований із цегли з утепленням стін базальтовим утеплювачем і облицюванням клінкерною цеглою. Технологія будівництва комплексу в сукупності з застосуванням сучасних склопакетів на вікнах дозволить домогтися високої енергоефективності новобудови.

Продаж квартир в ЖК Добробут буде проводитися без обробки апартаментів.

Забудовник робить введення холодної і гарячої води, а також електрики без розводки по квартирі, встановлює вхідні двері, лічильники споживання ресурсів.

Планується провести благоустрій прибудинкової території, встановити світлопрозорий паркан, який захистить двір від сторонніх, обладнати місця для відпочинку та дитячих ігор.

Купити квартиру в ЖК Добробут від забудовника з однойменною назвою можна площею від 45 кв.м. Познайомитися з умовами продажу житла, подивитися детальні планування і дізнатися актуальні ціни можна на офіційному сайті забудовника, де також представлені всі необхідні документи дозволу на будівництво, фото з місця будівництва і інші корисні для потенційних покупців дані.

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Добробут
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування