Продаж квартир від забудовника
Оновлено 15.04.2021
Повідомити про неточність
11 500
Дата введення:
Введено
3 кв. 2021
3 кв. 2022
1-кімнатні
33 — 47 м²
від 388 тис. грн
11 500 грн/м²
2-кімнатні
продані
3-кімнатні
продані
4-кімнатні
продані
5-кімнатні
продані
Розташування та генплан
вул. Чубинського, 1, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 14
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Гранд Віллас генплан
Житомирська
30 хв
Академмістечко
30 хв
60 хв
Святошин
30 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на березень 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 10.05.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Гранд Віллас ще шукають як Гранд Вілас, Grand Villas
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Гранд Віллас» у Ворзелі розташований по вулиці Чубинського, недалеко від села Михайлівка-Рубежівка. Місцевість, в якій знаходиться новобудова, відрізняється сприятливою екологією, великою кількістю зелених насаджень. До того ж у Ворзелі є безліч санаторіїв. Поблизу розташовані всі необхідні об'єкти соціально-побутової інфраструктури.

По Житомирській трасі, яка проходить неподалік, можна швидко дістатися до Києва – відстань до його кордону становить усього шістнадцять кілометрів.

Близькість столиці в поєднанні з прекрасною екологічною ситуацією є вагомим аргументом на користь того, щоб купити квартиру в ЖК «Гранд Віллас» у смт Ворзель від забудовника «Марін-Білдер-Київ». Ще один плюс – доступна вартість апартаментів при досить високій якості та солідній оснащеності будівель.

«Гранд Віллас» – житловий комплекс, що зводиться у декілька черг. Тут майбутнім мешканцям забезпечується максимальний рівень комфорту при мінімальних вкладеннях у покупку і в утримання апартаментів.

У комплексі налічується вісім цегляних будинків висотою від чотирьох до п’яти поверхів з квартирами економ-класу. Їх зовнішні стіни утеплюються плитами пінополістиролу з наступним оштукатурюванням фасадів. У ході будівництва використовуються сучасні матеріали високої якості.

Планування 1-2-3-кімнатних і дворівневих апартаментів забезпечує раціональне використання наявної площі та мінімальні витрати на оплату комунальних послуг. У кожній квартирі встановлено індивідуальний газовий котел, що забезпечує теплом систему опалення та гарячого водопостачання.

Фото вже побудованих корпусів, умови, відповідно до яких здійснюється продаж квартир у ЖК «Гранд Віллас», ціни та особливості їх придбання опубліковані на офіційному сайті проєкту. Відгуки мешканців нового житлового комплексу можна прочитати на форумах, які присвячені обласній нерухомості.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із Гранд Вілас
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування