ЖК Гранд Парк

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Гранд Парк додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Все продано
Збудовано, введено в експлуатацію

ЖК Гранд Парк

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Гранд Парк додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Все продано
Збудовано, введено в експлуатацію
Продаж квартир від забудовника
Вказати неточність
Розташування та генплан
Одеса Пересипський р-н селище Котовського вул. Героїв оборони Одеси (Героїв Сталінграда), 24
Вказати неточність
Генплан
Орієнтири
Мапа
Супутник
ЖК Гранд Парк генплан
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі
Статус будівництва
Оновлено 18.09.2017
Вказати неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із Житловий будинок Котовський
Про проєкт
ЖК Гранд Парк ще шукають як Житловий будинок Котовський
Вказати неточність

Житловий комплекс «Гранд Парк» в Одесі – це по-справжньому стильне житло по дійсно доступній ціні, придбати яке можна в одному з найбільш розвинених районів курортного міста.

Чотири секції житлової забудови створюють сучасну архітектурну композицію. Ідеальне розташування будинку, як і місцева інфраструктура, а також неповторна природа, роблять новий комплекс ще більш привабливим для майбутніх інвесторів.

Концепція нового комплексу

«ГрандПарк» – житловий комплекс на вул. Героїв оборони Одеси, 24, що нараховує від дванадцяти до шістнадцяти рівнів. З вікон квартир, які розташовані на верхніх поверхах новобудови, відкривається захоплюючий краєвид на Одесу.

Реалізуються квартири з однією, двома, трьома кімнатами. Крім того, є дворівневе комфортабельне житло. Ергономічні планування житлових приміщень розраховані на те, щоб в них було просторо і багато світла.

У ході будівництва багатоквартирного будинку використовувалися тільки найбільш якісні матеріали. Стіни з газоблоку утеплені шаром мінеральної вати, що підвищує теплоізоляційні характеристики житла. Придбати квартиру в ЖК будівельно-конструкторська фірма «СК» пропонує з чорновим ремонтом і автономним опаленням.

Територія новобудови закрита для сторонніх, а також для машин. У комплексі передбачений підземний паркінг, на двох рівнях якого може розміститися двісті авто. Прибудинкова територія упорядковується, зокрема висаджуються дерева, чагарники, розбиваються клумби.

Умови продажу нерухомості

Продаж квартир в ЖК «Гранд Парк», ціни яких залежать від загального метражу обраної нерухомості, здійснюється безпосередньо в офісі девелопера. Придбати квадратні метри можна в кредит. Також компанія співпрацює з державною програмою, що допомагає купити житло на більш доступних умовах.

На офіційному сайті будівельної організації можна уточнити вартість квартир, розглянути фото багатоповерхової новобудови, отримати більше відомостей про умови покупки. Також на порталі вказані номери для зв'язку з представником офісу продажів.

Відгуки людей, які встигли купити квартиру в ЖК «Гран Парк» від забудовника «СК», можна знайти на міських форумах.

Дивитись всі