Розташування та генплан
вул. Героїв оборони Одеси (Героїв Сталінграда), 24
Можете обрати будинок
ЖК Гранд Парк генплан
Карта
Супутник
Соборна площа
20 хв
50 хв
Характеристики проєкту
Статус будівництва
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із Житловий будинок Котовський
Житловий район „Сади Рів'єри“
Готові квартири
Знижка 10%
%
Фонтанка
Житловий район „Сади Рів'єри“
КУБ Корпорація
Від 694 тис. грн
Готові квартири
6 будинків будується, 7 збудовано
ЖК Родос
Готові квартири
Ціна від 53 000 $
%
Приморський
ЖК Родос
Гефест
Від 2.14 млн грн
Готові квартири
1 будинок збудовано
ЖК Еллада
Ціна від 899 $/м²
%
Приморський
ЖК Еллада
Гефест
Від 927 тис. грн
1 будинок будується, 2 в проєкті
ЖК Акрополь
Готові квартири
Перший внесок від 20%
%
Приморський
ЖК Акрополь
Гефест
Від 1.21 млн грн
Готові квартири
1 будинок будується, 2 збудовано, 1 в проєкті
Апарт-комплекс Ітака
Ціна від 999 $/м²
%
Київський
Апарт-комплекс Ітака
Гефест
Від 1.45 млн грн
1 будинок будується
Про проєкт
ЖК Гранд Парк ще шукають як Житловий будинок Котовський

Житловий комплекс «Гранд Парк» в Одесі – це по-справжньому стильне житло по дійсно доступній ціні, придбати яке можна в одному з найбільш розвинених районів курортного міста.

Чотири секції житлової забудови створюють сучасну архітектурну композицію. Ідеальне розташування будинку, як і місцева інфраструктура, а також неповторна природа, роблять новий комплекс ще більш привабливим для майбутніх інвесторів.

Концепція нового комплексу

«ГрандПарк» – житловий комплекс на вул. Героїв оборони Одеси, 24, що нараховує від дванадцяти до шістнадцяти рівнів. З вікон квартир, які розташовані на верхніх поверхах новобудови, відкривається захоплюючий краєвид на Одесу.

Реалізуються квартири з однією, двома, трьома кімнатами. Крім того, є дворівневе комфортабельне житло. Ергономічні планування житлових приміщень розраховані на те, щоб в них було просторо і багато світла.

У ході будівництва багатоквартирного будинку використовувалися тільки найбільш якісні матеріали. Стіни з газоблоку утеплені шаром мінеральної вати, що підвищує теплоізоляційні характеристики житла. Придбати квартиру в ЖК будівельно-конструкторська фірма «СК» пропонує з чорновим ремонтом і автономним опаленням.

Територія новобудови закрита для сторонніх, а також для машин. У комплексі передбачений підземний паркінг, на двох рівнях якого може розміститися двісті авто. Прибудинкова територія упорядковується, зокрема висаджуються дерева, чагарники, розбиваються клумби.

Умови продажу нерухомості

Продаж квартир в ЖК «Гранд Парк», ціни яких залежать від загального метражу обраної нерухомості, здійснюється безпосередньо в офісі девелопера. Придбати квадратні метри можна в кредит. Також компанія співпрацює з державною програмою, що допомагає купити житло на більш доступних умовах.

На офіційному сайті будівельної організації можна уточнити вартість квартир, розглянути фото багатоповерхової новобудови, отримати більше відомостей про умови покупки. Також на порталі вказані номери для зв'язку з представником офісу продажів.

Відгуки людей, які встигли купити квартиру в ЖК «Гран Парк» від забудовника «СК», можна знайти на міських форумах.

Поширені питання