Розташування та генплан
вул. Декабристів, 41
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Веселка річкова генплан
Карта
Супутник
Івано-Франківська ратуша
15 хв
45 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 29.03.2018: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
6 будинок (вул. Декабристів, 52/6)
Збудовано
Введено в 4 кв. 2012
Надано поштову адресу
4 будинок (вул. Декабристів, 52/4)
Збудовано
Введено в 4 кв. 2013
Надано поштову адресу
3 будинок (вул. Декабристів, 52/3)
Збудовано
Введено в 4 кв. 2014
Надано поштову адресу
1 будинок (вул. Декабристів, 52/1)
Збудовано
Введено в 4 кв. 2015
Надано поштову адресу
2 будинок (вул. Декабристів, 52/2)
Збудовано
Введено в 4 кв. 2016
Надано поштову адресу
5 будинок
Збудовано
Введено в 1 кв. 2018
Надано поштову адресу
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Ще від Вертикаль
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Веселка річкова
Про проєкт
ЖК Веселка річкова ще шукають як Веселка Річкова
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Веселка річкова» в Івано-Франківську розташований за адресою вул. Декабристів, 41, в екологічно чистій місцевості, на березі річки Бистриця. Вдале розташування збільшує інвестиційну привабливість і підвищує вартість житла в районі.

Відстань до центру міста не більше трьох кілометрів, що в поєднанні з добре розвиненою мережею автомобільних доріг і налагодженою роботою громадського транспорту забезпечує вільне переміщення по Івано-Франківську та доступ до всіх адміністративних об'єктів.

Соціально-побутова інфраструктура також добре розвинена. У п'яти хвилинах ходьби є школа, в безпосередній близькості почалося будівництво дитячого садка. Поблизу є супермаркет, багато магазинів різного профілю, кафе і ресторани. Неподалік знаходяться медичні та банківські установи. Поруч з новобудовою розташована зупинка маршруток.

«Веселка річкова» – житловий комплекс класу комфорт, який представляє собою шість десятиповерхових будинків, виконаних з цегли. Сучасні якісні матеріали і традиційна технологія споруди будівлі, що використовується в ході будівництва, дозволяють досягти гарантовано високої надійності конструкції та забезпечити виключно тривалий термін експлуатації.

Товсті цегляні стіни добре зберігають тепло, а додаткові заходи з утеплення фасаду високоефективним пінополістирольним ізолятором дозволяють власникам житла знизити витрати на опалення до мінімального рівня. Для цього ж забудовник встановлює в вікна енергозберігаючі склопакети високої якості.

Крім житла пропонуються господарські будівлі, автостоянка, медична амбулаторія і приміщення для комерційного використання. Проводиться облаштування прибудинкових територій, споруджуються дитячі ігрові майданчики. Будівництво ведеться в кілька етапів.

Планування квартир спроєктовані таким чином, щоб досягнути максимального рівня комфорту, і кількість нераціонально використовуваної площі апартаментів зменшити до мінімально можливого значення.

Купити квартиру в ЖК «Веселка річкова» в м. Івано-Франківськ від забудовника пропонується зі встановленими приладами обліку електроенергії, води і газу. Проводиться засклення балконів і лоджій енергоефективними склопакетами та встановлення металевих дверей вітчизняного виробництва.

Квартири обладнуються двоконтурним газовим котлом опалення та гарячої води. До продажу пропонуються одно-, дво- і трикімнатні житлові помешкання.

На офіційному сайті проєкту розміщені фото новобудови, а також контактні дані фахівців, якими здійснюється продаж квартир у ЖК «Веселка річкова». Ціни на житлову нерухомість можна дізнатися за телефоном або відправивши запит на електронну пошту. Відгуки людей, котрі встигли придбати тут житло, можна прочитати на одному з тематичних форумів.

Поширені питання