Дозвіл на виконання будівельних робіт № 1968 Гл/С від 20.04.2010 року
Від 08.12.2017 р., № 774
Ліцензія чинна (безстрокова) на підставі ч. 6 ст. 21 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності».
Електронна ліцензія на право проведення господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури № 2013047444 від 31.01.2018 року, видана ТОВ Л-БУД КОМПАНІ
ТОВ ТМО Ліко-Холдінг
Ліко-Холдінг
Продаж цільових облігацій — це законний спосіб залучення інвестицій в розумінні положень ст. 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність».
Цільові облігації — це облігації, зобов'язання за якими виконують шляхом передачі товарів та / або наданням послуг відповідно до вимог проспекту емісії. Проспект емісії — це документ для потенційних інвесторів, в якому вказана інформація про випуск цінних паперів.
Якщо ви купили цінні папери, після терміну викупу (погашення) облігацій отримаєте право обміняти папери на квартиру або інший об'єкт інвестування. Погасити облігації можна тільки після введення об'єкта в експлуатацію та терміну погашення облігацій, який вказаний в проспекті емісії.
При інвестуванні облігаціями укладають 2 договори: договір купівлі-продажу облігацій та договір резервування об'єкта нерухомості, щоб конкретизувати квартиру. Договір купівлі-продажу облігацій покупець укладає з фондом, а договір резервування — з замовником будівництва, який буде вказано в проспекті емісії як емітент. Коли ви купуєте облігації за договором, правовідносини між вами та фондом припиняються і право вимоги переходить до емітента.
Особливості;
На що звернути увагу
Договір купівлі-продажу — це коли одна сторона (продавець) передає майно у власність другій стороні (покупцеві) за гроші. За договором купівлі-продажу можна продати квартиру, земельну ділянку або будинок — будь-який товар, який є у продавця або буде створений, придбаний, набутий продавцем в майбутньому. Договір купівлі-продажу — це узаконена процедура, яка прописана в 655 статті Цивільного Кодексу України.
Договір купівлі-продажу земельної ділянки, єдиного майнового комплексу, житлового будинку, квартири або іншого нерухомого майна укладають в письмовій формі та засвідчують у нотаріуса, відповідно до частини 1 статті 657 Цивільного Кодексу України.
Згідно з 55 статтею Закону України «Про нотаріат», засвідчити угоду щодо відчуження, іпотеки житлового будинку, квартири, садового будинку, земельної ділянки, іншого нерухомого майна можна за місцем реєстрації майна або місцем реєстрації однієї зі сторін угоди. Наприклад, якщо ви хочете купити квартиру у Києві, зареєстровані у Полтаві, а продавець зареєстрований у Львові, тоді засвідчити таку угоду може будь-який нотаріус з Києва, Львова чи Полтави.
Сплата податків при посвідченні договору купівлі-продажу з фізичною особою досягає 8,5% від ціни продажу та може бути додана до оплати покупцеві.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення