Розташування
вул. Пирогова, 89а
Повідомити про неточність
можете обрати будинок
ЖК Будинок на Поділлі генплан
Європейська площа
15 хв
25 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва
Оновлено 07.08.2020: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс

При проектуванні житлового комплексу «Будинок на Поділлі» використані енергозберігаючі технології: подвійне утеплення зовнішніх стін, багатошарове утеплення міжквартирних перегородок, власний тепловий пункт та використання комбінованої системи опалення.

Для будівництва обраний розвиваючийся район Вінниці, недалеко від парку імені лікаря О.І. Ющенко та за декілька хвилин на авто від парку «Дружби народів», Вишенського озера та ботанічного саду «Поділля».

Інфраструктура

Недалеко від новобудови є магазини, школи, дитячі садки, спортивні зали, медичні установи, банки та авторинок. Поруч з будинком зупинки громадського транспорту, що дозволить мешканцям швидко добиратися у різні райони міста.

Найближчий продуктовий магазин «Гранд» розташований за 5 хвилин пішки, на відстані 3-4 хвилин на авто два супермаркети «АТБ», супермаркет «Вінницький», продуктовий магазин «Центральний» та магазин кави VOLKOFF, а за 5-7 хвилин на авто два супермаркети «Сільпо».

Придбати одяг та побутову техніку, позайматися спортом або влаштувати свято дитині за 5 хвилин на авто від дому можна у ТРЦ «Поділля Сіті». Ще 2 хвилини на авто й ви у ТРЦ «Мегамолл», де працює кілька десятків магазинів, більярд, боулінг, кінотеатр та караоке, а для малюків — ляльковий театр, роллердром, льодова арена та ігрова кімната.

У районі житлового комплексу «Будинок на Поділлі» працює кілька дитячих садків: до найближчого дитячого садочка №31 — 4 хвилини на авто, до дитячих садків №7, №1, №24 та №21 можна доїхати за 6-7 хвилин. Для школярів у радіусі 5-7 хвилин автомобілем школи №16, №10, №4, гімназія №1 та школа-ліцей №7, трохи далі школи №23, №18, №26 та №15.

Займатися спортом жителі «Дому на Поділлі» зможуть у фітнес клубі Fitness House, прогулявшись пішки 3 хвилини, стільки ж, але вже на авто займе поїздка до спортивного комплексу «Атом», до фітнес клубу Fit-Life можна доїхати за 5 хвилин.

З медичних установ недалеко лікувально-діагностичний центр «Центр-В», Вінницький обласний клінічний госпіталь та медичний центр доктора Коваленко, який спеціалізується на захворюваннях хребта. За 2 хвилини пішки від будинку косметичний центр «Фантазія», а за 15 хвилин — SPA-комплекс «Хаммам».

Особливості

  • опалення трьох типів: від електричних обігрівальних панелей, від встановленого у підвалі будинку індивідуального теплопункту та комбіноване

  • індивідуальний тепловий пункт забезпечує подачу гарячої води у квартири

  • кухні обладнані індукційними електричними плитами

  • два входи у будинок: головний та запасний, головний обладнаний пандусом для людей з обмеженими можливостями та батьків з дитячими візочками

  • пасажирський та вантажопасажирський ліфти у під'їзді

  • кухні об'єднані з балконами

  • будинок обладнаний системами пожежогасіння та димовидалення

  • панорамне скління, вікна з функцією мікропровітрювання

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Будинок на Поділлі
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування